REKLAMA
REKLAMA

Rafał Domaradzki przenosi się do Jaśkowic. Debiut w III lidze (VIDEO)

Rafał Domaradzki przenosi się do Jaśkowic. Debiut w III lidze (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Rafał Domaradzki, utalentowany 19-letni wychowanek Ekoball-u przenosi się do III ligowej drużyny Wiślanie Jaśkowice. Rafał trafił tam na zasadzie definitywnego transferu. Dla zespołu z Sanoka to na pewno strata, bo Domaradzki był wyróżniającym się piłkarzem w rozgrywkach rundy jesiennej. Niemniej życzymy mu powodzenia na wyższym szczeblu rozgrywek.

Seniorska kariera Rafała to występy w drużynie LKS-u Pisarowce. Od sezonu 2018/2019, po fuzji z Ekoball-em, młody pomocnik reprezentował żółto-niebieskie barwy. Jest zresztą wychowaniem ekipy z Sanoka. Rafał wystąpił w 16 z 17 spotkań rundy jesiennej. Strzelając w sumie 4 bramki (dwie z Rzemieślnikiem Pilzno oraz po jednym golu w meczach ze Stalą Gorzyce i Orłem Przeworsk). 

– Studiuję w Krakowie i jest to decyzja w pewnym sensie podyktowana podjęciem nauki. Jest to też chęć sprawdzenia się na wyższym szczeblu. Zobaczymy co ta runda pokaże. Na pewno będę walczył o pierwszy skład, bo nie przyszedłem siedzieć na ławce. Drużynie  z Sanoka życzę powodzenia i awansu do III ligi – mówi Rafał Domaradzki.

Warto dodać, ze w minioną sobotę (9 bm.) Rafał Domaradzki zadebiutował na III ligowych boiskach. Wchodząc w końcówce spotkania z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Meczu wygranym przez jego nową drużynę 1:0.

Na zdjęciu Rafał Domaradzki. Foto: Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

 

 

 

 

11-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)