REKLAMA
REKLAMA

REGION: Cztery osoby ranne w wypadku (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Bieszczadzkiej w Krośnie. W wyniku zderzenia hyundaia z fordem, cztery osoby wymagały hospitalizacji. Kierujący byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16, na ul. Bieszczadzkiej w Krośnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierujący hyundaiem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem. W wyniku zderzenia oba pojazdy dachowały.

Kierujący pojazdami oraz ich pasażerowie doznali obrażeń i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący byli trzeźwi.

Podczas prowadzonych działań, odcinek drogi krajowej nr 28 był zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KMP Krosno

21-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)