REKLAMA
REKLAMA

REGION: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Zobacz WIDEO!

REGION: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Zobacz WIDEO!

REGION. W sobotę Kamil Blat z Kolbuszowej opublikował na swoim profilu na Fecebooku zdjęcia z obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy.

– Zaniepokoiło nas to, że kolesie stali samochodem na środku skrzyżowania i urządzali libację – komentuje na swoim Facebooku Blat.

Zatrzymaliśmy samochód, ponieważ chcieli ,,wracać do domu”, następnie wyrwałem kluczyki ze stacyjki i wyprowadziłem panów z samochodu. Okazało się, że kierowca miał ponad 3,5 promila alkoholu. Cała akcja jest nagrana, aczkolwiek dla mnie, osobiście jest to spore przeżycie emocjonalne– dodaje.

Nie bądźmy obojętni na takie zachowanie – reagujmy, bo gdyby nie Ja i Marcin, to komuś mogłaby się dziś przydarzyć wielka tragedia – apeluje Kamil Blat.

W niedzielę 2 czerwca na kanale Quadowy Vlog umieszczono materiał wideo z obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy.

Jazdy pod wpływem alkoholu nie uznajemy, dlatego nie mogliśmy przejść obok tej sytuacji obojętnie. Zauważyliśmy stojący na środku skrzyżowania samochód. Po chwili dotarło do nas, że siedzący w nim panowie są totalnie pijani. Zatrzymaliśmy się niedaleko, by obserwować rozwój sytuacji. Gdy pijany kierowca odpalił silnik i zaczął jechać, bez zastanowienia wkroczyliśmy do akcji – czytamy w opisie pod filmem w serwisie YouTube.

Foto: YouTube / kanał: Quadowy Vlog
Źródło: Rzeszow24.pl

04-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)