REKLAMA
REKLAMA

Rekordy oglądalności Esanok.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami

SANOK / PODKARPACIE. Uruchomiliśmy nowy dział w naszym portalu o nazwie „OGLĄDALNOŚĆ”. Co miesiąc publikujemy w nim najświeższe wyniki związane z liczbą użytkowników odwiedzających naszą stronę. Dzięki Wam, w ostatnich 18 miesiącach odnotowujemy najlepsze rezultaty w historii portalu.

W styczniu 2019 roku Esanok.pl miał blisko 6 mln odsłon!

Serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami! Chcemy również, aby nasi klienci, reklamodawcy i partnerzy mieli dokładne dane związane z poziomem popularności serwisu.

grafika poglądowa

Od kilku dni, w dolnej części naszego serwisu widoczna jest zakładka OGLĄDALNOŚĆ. Będziemy publikować tam wyniki oglądalności Esanok.pl w poszczególnych miesiącach.

Ostatnie 1,5 roku to dla nas wyjątkowy czas
 Dzięki Państwu wiemy, że to co robimy, jest dla Was ważne i potrzebne. Trudno o lepszą nagrodę dla dziennikarzy, pracowników biura, marketingowców czy informatyków tworzących serwis.

W styczniu 2019 roku zanotowaliśmy blisko 6 mln odsłon! Wyniki analizy sporządzanej przez Google Analytics pokazały również liczbę 336 tys. unikalnych użytkowników i 1,15 mln sesji. DZIĘKUJEMY!

Miesiąc ten był w ostatnim czasie rekordowy, ale stała oglądalność na poziomie ponad 4 mln odsłon miesięcznie to dla nas również powód do zadowolenia.

grafika poglądowa

Nowy dział to również wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, reklamodawców i naszych stałych lub przyszłych partnerów. Od teraz, w sposób przejrzysty można za pośrednictwem jednego kliknięcia dotrzeć do najważniejszych wskaźników oglądalności Esanok.pl i jeśli jest to potrzebne, porównać wyniki choćby z innymi serwisami informacyjnymi funkcjonującymi w mieście, regionie i województwie.

Już niebawem nowe funkcjonalności i działy na Esanok.pl 

Oglądalność Esanok.pl

Oglądalność portalu w maju 2019:

  • Liczba sesji (odwiedzin): 1 069 579
  • Liczba odsłon: 4 723 590
  • Liczba unikalnych użytkowników: 289 103

Oglądalność portalu w czerwcu 2019:

  • Liczba sesji (odwiedzin): 1 181 689
  • Liczba odsłon: 4 566 906
  • Liczba unikalnych użytkowników: 309 764

grafika poglądowa

źródło: Red., Google Analytics

08-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)