REKLAMA
REKLAMA

Robert Biedroń udostępnia post eSanok.pl i wzbudza ogromną dyskusję

SANOK / PODKARPACIE. Robert Biedroń, prezes partii Wiosna, na swoim oficjalnym profilu facebookowym udostępnij materiał z eSanok.pl, informujący o drodze krzyżowej służb mundurowych. – I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni! – skomentował polityk.

 

W piątkowe popołudnie w Zwierzyniu zorganizowano nabożeństwo drogi krzyżowej pod hasłem „Krzyż znakiem służby i ofiary” dla służb mundurowych Województwa Podkarpackiego.

Jak relacjonowali policjanci, już dziewiąty raz funkcjonariusze wraz ze swoimi kapelanami oraz przedstawicielami władz samorządowych wyruszyli w drogę krzyżową z myślą, że każdy mundur to znak służby, poświęcenia życia dla Ojczyzny i drugiego człowieka.

W ten szczególny sposób funkcjonariusze co roku przypominają, że są w służbie pokoju i bezpieczeństwa, dla dobra innych ludzi – czytamy na stronie policji.

Fotorelację z tego wydarzenia oraz policyjny opis zamieściliśmy na portalu eSanok.pl. Materiał ten na swoim profilu na Facebooku udostępnił Robert Biedroń – lider nowej partii Wiosna. Polityk okrasił go takim komentarzem:

– I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni!

Wpis został opatrzony także hasztagiem #świeckiepaństwo.

Publikacja na Facebooku wzbudziła wiele kontrowersji. Pod materiałem pojawiło się 6,4 tys. różnych reakcji, 1,6 tys. komentarzy oraz blisko 400 udostępnień.

Co sanoczanie sądzą o wydarzeniu i reakcji polityka na takie inicjatywy?

 

 

foto: zrzut ekranu/oficjalny profil na Facebooku Roberta Biedronia

 

ZOBACZ TAKŻE:

BIESZCZADY: Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla służb mundurowych (zdjęcia)

15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)