REKLAMA
PIOTR URUSKI Bukowsko Życzenia Powiat Sanocki Urząd Marszałkowski Życzenia Sanok
REKLAMA

Robert Biedroń udostępnia post eSanok.pl i wzbudza ogromną dyskusję

SANOK / PODKARPACIE. Robert Biedroń, prezes partii Wiosna, na swoim oficjalnym profilu facebookowym udostępnij materiał z eSanok.pl, informujący o drodze krzyżowej służb mundurowych. – I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni! – skomentował polityk.

 

W piątkowe popołudnie w Zwierzyniu zorganizowano nabożeństwo drogi krzyżowej pod hasłem „Krzyż znakiem służby i ofiary” dla służb mundurowych Województwa Podkarpackiego.

Jak relacjonowali policjanci, już dziewiąty raz funkcjonariusze wraz ze swoimi kapelanami oraz przedstawicielami władz samorządowych wyruszyli w drogę krzyżową z myślą, że każdy mundur to znak służby, poświęcenia życia dla Ojczyzny i drugiego człowieka.

W ten szczególny sposób funkcjonariusze co roku przypominają, że są w służbie pokoju i bezpieczeństwa, dla dobra innych ludzi – czytamy na stronie policji.

Fotorelację z tego wydarzenia oraz policyjny opis zamieściliśmy na portalu eSanok.pl. Materiał ten na swoim profilu na Facebooku udostępnił Robert Biedroń – lider nowej partii Wiosna. Polityk okrasił go takim komentarzem:

– I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni!

Wpis został opatrzony także hasztagiem #świeckiepaństwo.

Publikacja na Facebooku wzbudziła wiele kontrowersji. Pod materiałem pojawiło się 6,4 tys. różnych reakcji, 1,6 tys. komentarzy oraz blisko 400 udostępnień.

Co sanoczanie sądzą o wydarzeniu i reakcji polityka na takie inicjatywy?

 

 

foto: zrzut ekranu/oficjalny profil na Facebooku Roberta Biedronia

 

ZOBACZ TAKŻE:

BIESZCZADY: Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla służb mundurowych (zdjęcia)

15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Sodoma i Gomora2019-04-17 05:07:04
0 0
“cioty “ teraz modne. Sanok tez ma swoje, a prym tu wiedzie kochliwy “prufesur”=plagiator z akademii p. kleksa, co teraz pedaluje w Rzeszowie:):):)
Nik2019-04-17 07:18:13
0 0
TO ZE PAN B.... NIE JEST KATOLIKIEM TO NIKOGO NIE OBCHODZI. SZKODA ZE TAK KRZYCZY O WOLNOŚCI MYŚLI I SPOSOBIE ŻYCIA CHCE SZACUNKU DLA JEGO I PODOBNYCH DO NIEGO A SAM NIE UMIE OKAZAC SZACUNKU INNYM MAJĄCYM INNE PODEJCIE DO ŻYCIA I ICH POGLĄDOM. ŻENADA PANIE B..
Loroy-Godek-Braun-Terlikowski skr. LGBT2019-04-17 09:00:18
0 0
w komentarzach wybuch spazmów bredni polskiej, powiedzmy, prawactwa, widać że żyjemy w czasach nowgo średniowiecza, w ręku nowoczesne komórki, ajfony, komputery w głowach przerażająca ciemnota i nawiedzony szał
#8 lat mam2019-04-17 09:12:49
0 0
drogie dziecka, jak ciebie już rodzice seksualizują od młodu i pozostawiają samego z komputerem, to zapamiętaj że siusiaka i pupcie trzeba myć zawsze, ma się świecić jak psu jajca, nie lubisz pupci możesz spróbować też lodów, tak samo pamiętaj o higienie, częstym myciu i kulturze, jeśli już przez to wszystko przejdziesz uważaj żeby ci się panienka do łóżeczka nie zsikała, nie wiń jej za to tylko zmień majtki. Najważniejsze ciepła woda, i nie bać się mydła jak będzie sobie robił dobrze pod prysznicem
do Sodoma2019-04-17 09:24:34
0 0
wiesz ty inteligentny-inaczej co się stało z tymi, którzy patrzyli się w stronę Somy i Gomory, zamieniali się w słupy soli, Jezus udzielił przestrogi dla chrześcijan, ostrzegając: Przypomnijcie sobie żonę Lota, więc uważaj forumowy głupku
do #mam 8 lat2019-04-17 10:40:52
0 0
Zboczku forumowy znamy twoje patologiczne polozenie. Idz pod i tam sie oglaszaj jak juz gnoj spod siebie widlami odgarnales!
sanocki święty2019-04-17 11:37:54
0 0
znowu się pojawił, stoi chłop na ulicy w gumofilcach i wymachuje widłami, o znak drogowy oparł hulajnogę, otworzył koparę i drze japę, że zakaz pedałowania ?
do Loroy.....2019-04-17 12:55:47
0 0
wypowiada sie lewak z nawiedzonego tlumu kretynow i oszolomow!