REKLAMA
REKLAMA

Robert Biedroń udostępnia post eSanok.pl i wzbudza ogromną dyskusję

SANOK / PODKARPACIE. Robert Biedroń, prezes partii Wiosna, na swoim oficjalnym profilu facebookowym udostępnij materiał z eSanok.pl, informujący o drodze krzyżowej służb mundurowych. – I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni! – skomentował polityk.

 

W piątkowe popołudnie w Zwierzyniu zorganizowano nabożeństwo drogi krzyżowej pod hasłem „Krzyż znakiem służby i ofiary” dla służb mundurowych Województwa Podkarpackiego.

Jak relacjonowali policjanci, już dziewiąty raz funkcjonariusze wraz ze swoimi kapelanami oraz przedstawicielami władz samorządowych wyruszyli w drogę krzyżową z myślą, że każdy mundur to znak służby, poświęcenia życia dla Ojczyzny i drugiego człowieka.

W ten szczególny sposób funkcjonariusze co roku przypominają, że są w służbie pokoju i bezpieczeństwa, dla dobra innych ludzi – czytamy na stronie policji.

Fotorelację z tego wydarzenia oraz policyjny opis zamieściliśmy na portalu eSanok.pl. Materiał ten na swoim profilu na Facebooku udostępnił Robert Biedroń – lider nowej partii Wiosna. Polityk okrasił go takim komentarzem:

– I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni!

Wpis został opatrzony także hasztagiem #świeckiepaństwo.

Publikacja na Facebooku wzbudziła wiele kontrowersji. Pod materiałem pojawiło się 6,4 tys. różnych reakcji, 1,6 tys. komentarzy oraz blisko 400 udostępnień.

Co sanoczanie sądzą o wydarzeniu i reakcji polityka na takie inicjatywy?

 

 

foto: zrzut ekranu/oficjalny profil na Facebooku Roberta Biedronia

 

ZOBACZ TAKŻE:

BIESZCZADY: Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla służb mundurowych (zdjęcia)

15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)