REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Przejechał trasę z Rzeszowa mając prawie 2 promile!

SANOK / PODKARPACIE. Prawie 2 promile alkoholu miał 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował toyotą. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej, po tym jak nie zastosował się do znaku „STOP”. Mężczyzna nie posiadał także uprawnień do kierowania, ponieważ stracił je za prędkość. Ustalono, że 26-latek swoją podróż rozpoczął w Rzeszowie.

W piątek po godz. 17, policjanci patrolując ul. Sanocką w Trepczy, zauważyli kierującego toyotą, który nie zastosował się do znaku „STOP’. Pomimo wydanych przez policjantów sygnałów do zatrzymania, kierujący kontynuował jazdę. Zatrzymał swój pojazd dopiero w Sanoku. Okazało się, że kierowcą toyoty jest 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. Podczas sprawdzania w policyjnych bazach ustalono, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia zostały mu zatrzymane prawie rok temu, z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on być nietrzeźwy. Badanie alkomatem, wykazało w jego organizmie niemal 2 promile alkoholu. Policjanci ustalili, że mężczyzna w takim stanie jedzie aż z Rzeszowa. Wraz z nim podróżowała 24-letnia pasażerka.

26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

źródło: KPP Sanok

14-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)