REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

SANOK: Sportowe zmagania na Wierchach. Zobacz archiwalne fotografie!

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj stadion Wierchy to nowoczesny kompleks, który lada moment pokaże swoje nowe oblicze. A jak wyglądało sportowe życie przed laty na tym obiekcie? Zobacz archiwalne fotografie!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku publikuje archiwalne zdjęcia stadionu Wierchy. Zobacz sportowców, którzy osiągali tutaj sukcesy przed laty! Może rozpoznajesz swoich bliskich albo przyjaciół? A może masz w domu podobne zdjęcia? Prześlij je do nas na: redakcja@esanok.pl

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

 

foto: archiwum MOSiR Sanok

 

29-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)