REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Uczniowie nie zapomnieli o Matce Ziemi (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 nie zapomnieli o swej planecie i przygotowali program artystyczny, który zachęcał do ekologicznego stylu życia i właściwego zachowania we współczesnym świecie. Z tej okazji zaprosili również swoich młodszych kolegów z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2.

Młodzi artyści pod opieką Kamili Klimaszewskiej przygotowali zabawny, choć momentami smutny montaż słowno-muzyczny, który ilustrował zagrożenia czyhające na naszą planetę. Barwne postacie zanieczyszczeń i różnorodnych śmieci dzielnie walczyły z obrońcami Ziemi. Na szczęście tym razem udało się uniknąć poważniejszej katastrofy ekologicznej.

Dyrektor Szkoły Beata Wójtowicz apelowała do wszystkich uczestników spotkania, aby nie zapominali o tym, że każdego dnia i na każdym kroku można być przyjacielem naszej planety. Nie tylko Dzień Ziemi zobowiązuje do świadomego i ekologicznego życia.

nadesłane

05-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)