REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Uczniowie nie zapomnieli o Matce Ziemi (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 nie zapomnieli o swej planecie i przygotowali program artystyczny, który zachęcał do ekologicznego stylu życia i właściwego zachowania we współczesnym świecie. Z tej okazji zaprosili również swoich młodszych kolegów z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2.

Młodzi artyści pod opieką Kamili Klimaszewskiej przygotowali zabawny, choć momentami smutny montaż słowno-muzyczny, który ilustrował zagrożenia czyhające na naszą planetę. Barwne postacie zanieczyszczeń i różnorodnych śmieci dzielnie walczyły z obrońcami Ziemi. Na szczęście tym razem udało się uniknąć poważniejszej katastrofy ekologicznej.

Dyrektor Szkoły Beata Wójtowicz apelowała do wszystkich uczestników spotkania, aby nie zapominali o tym, że każdego dnia i na każdym kroku można być przyjacielem naszej planety. Nie tylko Dzień Ziemi zobowiązuje do świadomego i ekologicznego życia.

nadesłane

05-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)