REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Znamy datę otwarcia basenów zewnętrznych! Ceny i promocje (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Znamy datę otwarcia basenów zewnętrznych! Ceny i promocje (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na 19 czerwca zaplanowano otwarcie basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Publikujemy zdjęcia z terenu otwartej pływalni. Na gości będzie czekać szereg atrakcji. Nie zabraknie ich zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Poznaliśmy również ceny całodziennych wejściówek. Wiemy, jaką promocję szykuje MOSiR dla pierwszych klientów.

Otwarcie basenów zewnętrznych nastąpi 19 czerwca. Od tego dnia, aż do 31 sierpnia, w godzinach od 9:00 do 19:00 będzie można korzystać z efektownego kompleksu.

Strefa letnia Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku to m. in.: basen rekreacyjny wyposażony w urządzenia wodne takie jak: kaskady, ławeczki rekreacyjne, masaże; basen sportowy, trójtorowy o długości 25 m i głębokości wody 120-180 cm; wodny plac zabaw; boiska do piłki plażowej, zjeżdżalnia rodzinna – 3 tory ze strefą bezpiecznego hamowania w basenie rekreacyjnym; zjeżdżalnia rynnowa o długości 65 m; siłownia plenerowa wraz z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły związane z cennikiem są dopinane, wiemy natomiast, że całodzienna wejściówka normalna kosztować będzie 14 zł. Ulgowa 10 zł. Respektowana będzie Sanocka Karta Dużej Rodziny i Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Na wielkie otwarcie MOSiR przygotuje atrakcyjną promocję. 1000 osób skorzysta z basenów za darmo! Promocja dotyczyć będzie dni 19-20 czerwca. Na razie trwają prace nad sposobem dystrybucji bezpłatnych biletów dla mieszkańców.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

źródło: Red., UM Sanok, MOSiR Sanok

09-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)