REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Znamy datę otwarcia basenów zewnętrznych! Ceny i promocje (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Znamy datę otwarcia basenów zewnętrznych! Ceny i promocje (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na 19 czerwca zaplanowano otwarcie basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Publikujemy zdjęcia z terenu otwartej pływalni. Na gości będzie czekać szereg atrakcji. Nie zabraknie ich zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Poznaliśmy również ceny całodziennych wejściówek. Wiemy, jaką promocję szykuje MOSiR dla pierwszych klientów.

Otwarcie basenów zewnętrznych nastąpi 19 czerwca. Od tego dnia, aż do 31 sierpnia, w godzinach od 9:00 do 19:00 będzie można korzystać z efektownego kompleksu.

Strefa letnia Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku to m. in.: basen rekreacyjny wyposażony w urządzenia wodne takie jak: kaskady, ławeczki rekreacyjne, masaże; basen sportowy, trójtorowy o długości 25 m i głębokości wody 120-180 cm; wodny plac zabaw; boiska do piłki plażowej, zjeżdżalnia rodzinna – 3 tory ze strefą bezpiecznego hamowania w basenie rekreacyjnym; zjeżdżalnia rynnowa o długości 65 m; siłownia plenerowa wraz z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły związane z cennikiem są dopinane, wiemy natomiast, że całodzienna wejściówka normalna kosztować będzie 14 zł. Ulgowa 10 zł. Respektowana będzie Sanocka Karta Dużej Rodziny i Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Na wielkie otwarcie MOSiR przygotuje atrakcyjną promocję. 1000 osób skorzysta z basenów za darmo! Promocja dotyczyć będzie dni 19-20 czerwca. Na razie trwają prace nad sposobem dystrybucji bezpłatnych biletów dla mieszkańców.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

źródło: Red., UM Sanok, MOSiR Sanok

09-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)