REKLAMA
REKLAMA

SŁONNE: Z Sanu wyłowiono zwłoki poszukiwanego 32-latka

POWIAT PRZEMYSKI / PODKARPACIE. Wczoraj po południu z Sanu w miejscowości Słonne w powiecie przemyskim wyłowiono zwłoki 32-letniego mężczyzny. Był on poszukiwany po tym, jak kilka dni temu, podczas wypoczynku nad wodą w Dynowie, porwał go nurt rzeki.

O zdarzeniu poinformowano przemyską policję wczoraj o godzinie 15:30. W miejscowości Słonne w gminie Dubiecko, kobiety zauważyły ciało w Sanie. Zwłoki na brzeg wyciągnęli strażacy. Rodzina potwierdziła tożsamość mężczyzny, który był poszukiwany od 20 czerwca, kiedy wraz ze znajomymi wypoczywał nad Sanem w Dynowie. W pewnym momencie wspólnie z kolegą mieli wejść do wody. Świadkowie relacjonowali, że mężczyzn porwał rwący nurt rzeki i zaczęli tonąć. Na pomoc pospieszyli im dwaj mężczyźni, którzy przebywali na brzegu. Przy ich pomocy, jednemu z kąpiących udało się wyjść na brzeg. Drugi, 32-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu przemyskiego, niesiony nurtem zniknął pod wodą, za zakrętem rzeki.

Po wyjściu na brzeg, znajomi zaginionego odjechali. O całym zajściu służby zawiadomili świadkowie. Pisaliśmy o tym tutaj: DYNÓW: Trwają poszukiwania 33-latka. Porwał go nurt Sanu (ZDJĘCIA).

Po wyłowieniu zwłok na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało zabezpieczono do badań, które odpowiedzą na pytanie o przyczynę śmierci.

 źródło: archiwum Esanok.pl /zdjęcie poglądowe

źródło: Red., KMP Przemyśl

27-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)