REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Co z personelem diagnostyki medycznej? Nie padły żadne kwoty ani propozycje (VIDEO)

SZPITAL SANOK: Co z personelem diagnostyki medycznej? Nie padły żadne kwoty ani propozycje (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Pracownicy diagnostyki medycznej oraz dyrekcja szpitala nie wypracowali wspólnego stanowiska, na ten moment nic się nie zmieniło w sytuacji personelu. Czekają na ruch ze strony dyrekcji, tym samym zapowiadają, że nie zamierzają cofnąć się ani o krok.

 

Na wtorek 8 października na godzinę 12.30 w sanockim szpitalu zaplanowano spotkanie pracowników diagnostyki medycznej oraz dyrekcji. Niestety, dziennikarze nie zostali wpuszczeni na salę.

Dyskutowano o obecnej sytuacji pracowników diagnostyki medycznej oraz drogach rozwiązania impasu. Obecnie cały personel wrócił do pracy, działają wszystkie pracownie i laboratoria.

Jak powiedziała nam Dorota Czech, przewodnicząca związku zawodowego pracowników diagnostyki medycznej, działającego przy SPZOZ w Sanoku, na ten moment nic się nie zmieniło, nie padły także żadne propozycje dotyczące wyższego wynagrodzenia. Odpowiedź jest jedna – brak pieniędzy.

Z kolei Henryk Przybycień, dyrektor SP ZOZ w Sanoku zapewnia, że poszukiwane są drogi rozwiązania sytuacji, a niebawem ma dojść do kolejnego spotkania.

 

08-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)