REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Co z personelem diagnostyki medycznej? Nie padły żadne kwoty ani propozycje (VIDEO)

SZPITAL SANOK: Co z personelem diagnostyki medycznej? Nie padły żadne kwoty ani propozycje (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Pracownicy diagnostyki medycznej oraz dyrekcja szpitala nie wypracowali wspólnego stanowiska, na ten moment nic się nie zmieniło w sytuacji personelu. Czekają na ruch ze strony dyrekcji, tym samym zapowiadają, że nie zamierzają cofnąć się ani o krok.

 

Na wtorek 8 października na godzinę 12.30 w sanockim szpitalu zaplanowano spotkanie pracowników diagnostyki medycznej oraz dyrekcji. Niestety, dziennikarze nie zostali wpuszczeni na salę.

Dyskutowano o obecnej sytuacji pracowników diagnostyki medycznej oraz drogach rozwiązania impasu. Obecnie cały personel wrócił do pracy, działają wszystkie pracownie i laboratoria.

Jak powiedziała nam Dorota Czech, przewodnicząca związku zawodowego pracowników diagnostyki medycznej, działającego przy SPZOZ w Sanoku, na ten moment nic się nie zmieniło, nie padły także żadne propozycje dotyczące wyższego wynagrodzenia. Odpowiedź jest jedna – brak pieniędzy.

Z kolei Henryk Przybycień, dyrektor SP ZOZ w Sanoku zapewnia, że poszukiwane są drogi rozwiązania sytuacji, a niebawem ma dojść do kolejnego spotkania.

 

08-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)