REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Dzień otwarty nowego bloku operacyjnego

SANOK / PODKARPACIE. Dyrekcja sanockiego szpitala zaprasza na dzień otwarty nowego bloku operacyjnego. To jedyna taka okazja. Po otwarciu bloku ta część szpitala będzie niedostępna dla osób postronnych.

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sanoku realizował projekt związany z budową nowego bloku operacyjnego, który był finansowany ze środków UE. Uroczyste podpisanie umowy na wspomniane dofinansowanie sfinalizowano 28 listopada 2017 roku. Prace budowlane ruszyły w kwietniu 2018 roku.

Inwestycja została podzielona na 3 etapy. Pierwszy obejmował budowę bloku operacyjnego. W jego skład wchodzi 5 sal operacyjnych: ogólna, naczyniowa, laryngologiczna, ortopedyczna i urologiczna oraz centralna sterylizacja, wraz z wyposażeniem tych obiektów. Całkowita wartość projektu to kwota blisko 22,4 mln złotych.

Pozostałe dwa etapy obejmujące przeniesienie oddziału anestezjologii i intensywnej terapii oraz laboratoriów: analitycznego i mikrobiologicznego, czekają na realizacje. Na ten moment nie ma na te inwestycje środków finansowych.

 

ZOBACZ TAKŻE:

SANOK: Od kwietnia zacznie funkcjonować blok operacyjny za 23 mln zł! (ZDJĘCIA)

 

 

źródło: SP ZOZ Sanok

11-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)