Turniej Mikołajkowy SHLPN dla Fundacji Czas Nadziei

SANOK / PODKARPACIE. III CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SHLPN dla Fundacji CZAS NADZIEI. Organizatorzy Zespół Szkół nr 3 oraz Zespół Szkół nr 5 w Sanoku wraz z Fundacją CZAS NADZIEI.

Turniej odbędzie się w następujących kategoriach:

1.Drużynowy turniej piłki halowej o puchar STAROSTY SANOCKIEGO – puchary za I, II, III miejsce.
– do rozegrania 16 meczy

2. Drużynowy turniej rzutów karnych o Puchar POSŁA NA SEJM RP PIOTRA URUSKIEGO – puchar dla zwycięscy
– do rozegrania 7 meczy

3. Puchar dla króla strzelców turnieju halowego – fundator PIOTR URUSKI POSEŁ NA SEJM RP

4. Puchar dla najlepszego bramkarza turnieju halowego –fundator PIOTR URUSKI POSEŁ NA SEJM RP

Turniej halowy rozgrywany będzie w dwóch 4-zespołowych grupach (system w grupach każdy z każdym) – do półfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły. Półfinały będą rozgrywane w systemie
1A-2B, 2A-1B. Pokonani w półfinałach rozegrają mecz o 3 miejsce 1×10 minut. Zwycięscy półfinałów rozegrają finał 2×10 minut.

4. POWIAT SANOCKI

W byłych zespołach SHLPN powinni być zgłoszeni zawodnicy którzy uczestniczyli przynajmniej w jednej edycji rozgrywek SHLPN w poprzednich latach oraz nie starsi niż rocznik 1989. Jest propozycja aby zgłaszać zespoły max. 12-osobowe.

Turniej drużynowy rzutów karnych będzie rozgrywany systemem pucharowym. Każda drużyna do poszczególnych meczów będzie zgłaszała 5-osobowe zespoły i ci wyznaczeni na dany mecz zawodnicy będą kolejno wykonywać rzuty karne – rywalizacja będzie w systemie po 3 serie rzutów karnych – w przypadku remisu po 3 seriach rywalizujemy „do pierwszego błędu” – w przypadku gdyby po 5 seriach nadal był remis do wykonywania rzutów karnych ponownie wyznaczeni są zawodnicy od początku listy zgłoszeniowej.

W całym drużynowym konkursie rzutów karnych odbędzie się 7 meczy, a zwycięzca tej rywalizacji otrzyma puchar ufundowany przez starostę sanockiego.

Zespoły w meczach grają w 4-osobowych składach w polu + bramkarz. Zespoły podczas meczu przebywają na trybunach i z tej strefy dokonują zmian. Czas gry 2×10 minut – ostatnia minuta czas zatrzymywany tylko w przypadku jednobramkowej różnicy w wyniku! – czas dla każdej drużyny 1 minuta w meczu!

Podczas Turnieju odbędzie sprzedaż ozdób świątecznych, licytacje i zbiórka do puszek. Cała kwota przeznaczona zostanie leczenie i rehabilitację Gabrysi.

Gościnnie wystąpią gimnastycy z UKS Spartanie Zahutyń, aktualni mistrzowie Mistrzostw Europy VI Grand Prix Aleksandry Kobielak.