REKLAMA
REKLAMA

Turniej Mikołajkowy SHLPN dla Fundacji Czas Nadziei

SANOK / PODKARPACIE. III CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SHLPN dla Fundacji CZAS NADZIEI. Organizatorzy Zespół Szkół nr 3 oraz Zespół Szkół nr 5 w Sanoku wraz z Fundacją CZAS NADZIEI.

Zaproszone zespoły:

1. ZS 3 Sanok/ZS 5 Sanok
2. Kings
3. Harnaś
4. Travel PL
5. SAMI SWOI
6. Multi Sanok
7. PGNIG SANOK
8. Powiat Sanocki

Turniej odbędzie się w następujących kategoriach:

1.Drużynowy turniej piłki halowej o puchar STAROSTY SANOCKIEGO – puchary za I, II, III miejsce.
– do rozegrania 16 meczy

2. Drużynowy turniej rzutów karnych o Puchar POSŁA NA SEJM RP PIOTRA URUSKIEGO – puchar dla zwycięscy
– do rozegrania 7 meczy

3. Puchar dla króla strzelców turnieju halowego – fundator PIOTR URUSKI POSEŁ NA SEJM RP

4. Puchar dla najlepszego bramkarza turnieju halowego –fundator PIOTR URUSKI POSEŁ NA SEJM RP

Turniej halowy rozgrywany będzie w dwóch 4-zespołowych grupach (system w grupach każdy z każdym) – do półfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły. Półfinały będą rozgrywane w systemie
1A-2B, 2A-1B. Pokonani w półfinałach rozegrają mecz o 3 miejsce 1×10 minut. Zwycięscy półfinałów rozegrają finał 2×10 minut.

Grupa A
1. NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
2. SAMI SWOI
3. KINGS
4. PGNIG SANOK

Grupa B
1. MULTI SANOK
2. TRAVEL.PL
3. HARNAŚ
4. POWIAT SANOCKI

foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

W byłych zespołach SHLPN powinni być zgłoszeni zawodnicy którzy uczestniczyli przynajmniej w jednej edycji rozgrywek SHLPN w poprzednich latach oraz nie starsi niż rocznik 1989. Jest propozycja aby zgłaszać zespoły max. 12-osobowe.

Turniej drużynowy rzutów karnych będzie rozgrywany systemem pucharowym. Każda drużyna do poszczególnych meczów będzie zgłaszała 5-osobowe zespoły i ci wyznaczeni na dany mecz zawodnicy będą kolejno wykonywać rzuty karne – rywalizacja będzie w systemie po 3 serie rzutów karnych – w przypadku remisu po 3 seriach rywalizujemy „do pierwszego błędu” – w przypadku gdyby po 5 seriach nadal był remis do wykonywania rzutów karnych ponownie wyznaczeni są zawodnicy od początku listy zgłoszeniowej.

W całym drużynowym konkursie rzutów karnych odbędzie się 7 meczy, a zwycięzca tej rywalizacji otrzyma puchar ufundowany przez starostę sanockiego.

Zespoły w meczach grają w 4-osobowych składach w polu + bramkarz. Zespoły podczas meczu przebywają na trybunach i z tej strefy dokonują zmian. Czas gry 2×10 minut – ostatnia minuta czas zatrzymywany tylko w przypadku jednobramkowej różnicy w wyniku! – czas dla każdej drużyny 1 minuta w meczu!

Podczas Turnieju odbędzie sprzedaż ozdób świątecznych, licytacje i zbiórka do puszek. Cała kwota przeznaczona zostanie leczenie i rehabilitację Gabrysi.

Gościnnie wystąpią gimnastycy z UKS Spartanie Zahutyń, aktualni mistrzowie Mistrzostw Europy VI Grand Prix Aleksandry Kobielak.

materiały nadesłane

28-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)