REKLAMA
REKLAMA

Wakacyjny kurs łączący Bieszczady ze Śląskiem! Nowoczesne autobusy (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wakacje to dla wielu idealny czas na podróże po wyjątkowych zakątkach Polski. Jednym z nich są bez wątpienia piękne i urokliwe Bieszczady. Dla wszystkich miłośników wypoczynku w górach czy nad Jeziorem Solińskim TravelPL przygotował atrakcyjną ofertę. Kurs łączący Bieszczady ze Śląskiem to odpowiedź na oczekiwania turystów, ale także studentów załatwiających sprawy w małopolskich czy śląskich uczelniach lub po prostu osób podróżujących w tamtym kierunku. Wszystko w komfortowych warunkach, dzięki nowoczesnym autobusom.

Ustrzyki Górne – Polańczyk – Kraków – Katowice – Bytom

Kurs TravelPL rozpoczyna się każdego dnia wakacji w Ustrzykach Górnych o 7:30. Jedziemy przez Wetlinę, Smerek, Kalnicę, Cisną, Terkę, Bukowiec i Polańczyk. Dalej Solina, Zagórz i Sanok, a także Rymanów-Zdrój i Iwonicz-Zdrój. Później Krosno, Kraków, Katowice, a punktualnie o 17:03 Bytom.

Drugi z kursów z Ustrzyk Górnych tym razem do Krakowa wyjeżdża z Bieszczadów o 17:40, a u celu jest 5 minut po północy. Autobus wyrusza w drogę powrotną do Ustrzyk 15 minut później.

Z Bytomia z kolei wyjeżdżamy w Bieszczady o 8:10, a w Ustrzykach Górnych jesteśmy o 17:19.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY DOSTĘPNY JEST TUTAJ – KLIKNIJ

Warto zaznaczyć, że również poza sezonem urlopowym, TravelPL oferuje regularny kurs na linii Polańczyk – Bytom i Bytom – Polańczyk.

12-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook