REKLAMA
REKLAMA

WATAHA: Strażacy z OSP Lutowiska na planie popularnego serialu (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE.  Co słychać na planie Watahy? Strażacy z OSP Lutowiska pojawili się na planie jednego z najbardziej popularnych seriali HBO.

Wataha sezon 3 bez nas? Nie ma mowy! Dziś po raz pierwszy pracowaliśmy na planie zabezpieczając przygotowanie scenografii do kolejnych zdjęć – czytamy na profilu Ochotniczej Straży Pożarnej z Lutowisk na Facebooku.

 

foto: OSP Lutowiska/FB

 

13-03-2019
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Maks2019-03-13 20:26:26
0 0
Dzisiaj cały dzień kręcą w łupkowie. Nockę też chyba zaliczają...
Wataha czego2019-03-13 22:42:36
0 0
50 zł za dniówkę? Taniej nie można?
Myśliwy2019-03-14 09:33:53
0 0
O czym jest to "dzieło" O stadzie wilków czy o ludziach w wilczej skórze ? ? Nie oglądam telewizji od paru lat ale tytuł jest intrygujący.
qq2019-03-14 11:13:03
0 0
Znaleźli naiwnych do pokazywania ryja w TV? Niech zapłacą godnie i zgodnie z zyskami, to od chętnych się nie odgonią.
Rebrow 22019-03-15 20:29:48
0 0
Niektórzy myślą,że jak będą statystować w tym serialu,to już trzeba się z nimi liczyć niczym z aktorami Hollywood. W związku z tym noszą się z żądaniami,roszczeniami i za byle 50 zł to producent niech ich pocałuje...Same gwiazdy jak widzę..a nawet nie wiedzą o czym jest ten serial,bo oni tylko o kasie myślą,najlepiej za nic.. To mnie wprawia w zdumienie i żenadę,ale na przekór tym roszczeniowcom ja wystąpię niebawem w tym serialu również w roli statysty i jestem z tego dumny!!!! I żeby było jasne,nie jestem z bliskich okolic,dojazd będzie mnie kosztował prawie tyle ile mi ewentualnie zapłacą,ale to dla mnie nie jest wcale istotne,bo na pewno i za darmochę również bym chciał wystapić i jeszcze byłbym producentowi wdzięczny.Kocham ten serial,podziwiam scenografów,reżyserów,aktorów i filmowców,są naprawdę the best! Duży wpływ na moją "love"do tego serialu ma też fakt,że wiele scen rozgrywa się w moich ukochanych Biesach,gdzie niemało potu i krwi zostawiłem przemierzając wzdłuż i wszerz wszelkie szlaki turystyczne o każdej porze roku.. Nie zawsze i nie wszystko należy przeliczać na pieniądze,są wartości dużo ważniejsze od kilku dodatkowych flaszek wódki. Wy,mieszkańcy Bieszczad powinniście być szczególnie dumni,że tak Was wyróżniono kręcąc tak świetny film w Waszym regionie,znany już nie tylko w wielu krajach Europy. Niedawno mój kolega spacerując po Połoninach spotkał Kanadyjczyka,który zainspirowany tym serialem postanowił przybyć w te miejsca,by poznać osobiście scenerię akcji która go tam daleko zauroczyła. Czy on też liczył na zyski poświęcając czas,pieniądze,by tutaj przybyć? Przecież tylko dzięki temu filmowi zapewne zostawił nieco dolarów miejscowym mieszkańcom chociażby na gastronomię,czy noclegi.. Pozdrawiam całą Ekipę Watahy!!
Wiki2019-03-16 15:54:49
0 0
Cały dzień czekania - przed kamerą dwa duble - a na koniec dnia - całe 50 zł do ręki. Za 12 godzin na planie... Statyści potrzebni na gwałt, stawka bez zmian od pierwszej serii. Nawet dziwka droższa.
Tani nie jestem2019-03-19 10:25:10
0 0
jak brak statystów to Rebrow 2 przyjedzie z rodziną za darmochę no może za miskę grochówki bo on na kasę nie patrzy,