REKLAMA
REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Zmiana organizacji ruchu na ul. Lipińskiego! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od jutra (14.03) na ul. Lipińskiego w Sanoku, w rejonie stacji Orlen, nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu podyktowana kolejnym etapem budowy obwodnicy miasta, a w tym konkretnym przypadku ronda nr 3. Nowe zasady poruszania się pojazdów i pieszych będą obowiązywać do 30 czerwca.

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu dla ul. Lipińskiego w Sanoku (w rejonie stacji Orlen) wystąpią utrudnienia dla uczestników ruchu drogowego. Czasowa organizacja ruchu związana jest z budową obwodnicy Sanoka (Rondo nr 3). Organizacja ruchu jest zgodna z zatwierdzonym projektem. Planowany okres utrudnień dla tego etapu 14.03.2019 – 30.06.2019 r. – mówi Damian Delikat z MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o.

Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem. Jak przekazują przedstawiciele wykonawcy inwestycji, od czwartku piesi powinni korzystać z tymczasowego ciągu pieszego, zlokalizowanego wzdłuż ulicy Zagórskiej (poza pasem drogi krajowej DK84). Nie będzie można korzystać z pobocza na przebudowywanym odcinku drogi krajowej.

Poniżej fragment projektu organizacji ruchu z zaznaczonym ciągiem dla pieszych, oraz zdjęcia z budowy.

źródło: materiały nadesłane

13-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)