REKLAMA
REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Zmiana organizacji ruchu na ul. Lipińskiego! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od jutra (14.03) na ul. Lipińskiego w Sanoku, w rejonie stacji Orlen, nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu podyktowana kolejnym etapem budowy obwodnicy miasta, a w tym konkretnym przypadku ronda nr 3. Nowe zasady poruszania się pojazdów i pieszych będą obowiązywać do 30 czerwca.

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu dla ul. Lipińskiego w Sanoku (w rejonie stacji Orlen) wystąpią utrudnienia dla uczestników ruchu drogowego. Czasowa organizacja ruchu związana jest z budową obwodnicy Sanoka (Rondo nr 3). Organizacja ruchu jest zgodna z zatwierdzonym projektem. Planowany okres utrudnień dla tego etapu 14.03.2019 – 30.06.2019 r. – mówi Damian Delikat z MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o.

Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem. Jak przekazują przedstawiciele wykonawcy inwestycji, od czwartku piesi powinni korzystać z tymczasowego ciągu pieszego, zlokalizowanego wzdłuż ulicy Zagórskiej (poza pasem drogi krajowej DK84). Nie będzie można korzystać z pobocza na przebudowywanym odcinku drogi krajowej.

Poniżej fragment projektu organizacji ruchu z zaznaczonym ciągiem dla pieszych, oraz zdjęcia z budowy.

źródło: materiały nadesłane

13-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)