REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wygrana w sparingu. „Ząbek” zapewnił zwycięstwo

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne sparingowe zwycięstwo seniorów Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego pokonali Przełom Besko 1:0.

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w ostatniej akcji meczu Jakub Ząbkiewicz. Wcześniej Karol Adamiak nie wykorzystał rzutu karnego. 

Mecz rozegrano na obiekcie Wiki.

Skład: Krzanowski (60′ Woźny) – Adamiak, Kokoć (45′ Suszko), Wójcik (45′ Sz. Słysz), Kaczmarski – Tabisz (45′ Jaklik), Lorenc, Femin, Kuzio (45′ Ząbkiewicz), Zawodnik testowany (45′ Zawodnik testowany) – Pielech (45′ Sobolak)

na zdjęciu Mateusz Ostrowski, foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

Relacja trenera Mateusza Ostrowskiego:
Cieszymy się, że w związku z problemami z przyjazdem JKS-u Jarosław, udało się zorganizować sparing z przeciwnikiem z naszej ligi. Sam mecz był pod naszą kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty. Jedynym minusem jest fakt, że nie stworzyliśmy wystarczająco sytuacji stuprocentowych do zdobycia bramki. Przygotowania do rundy wiosennej przebiegają zgodnie z założeniami, ponadto kontuzjowani zawodnicy wracają do treningów. Przed nami najcięższy tydzień pod względem obciążeń, a zakończony zostanie meczem kontrolnym z Izolatorem Boguchwała.

za: KS Ekoball

10-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)