REKLAMA
REKLAMA

Wyznaczono termin operacji Julka! Potrzebna pełna kwota aby się odbyła

SANOK / PODKARPACIE. – 21 sierpnia 2019 w Klinice w Stanford wykonają szereg badań przedoperacyjnych wraz z cewnikowaniem serca, a 22 sierpnia 2019 ma odbyć się OPERACJA SERCA JULKA – czytamy na profilu fb, Julek – nasze waleczne serce. 

– Pieniądze za operacje muszą być w całości przelane najpóźniej miesiąc wcześniej. Cały czas wierzymy, że może udać się to wcześniej. Dziękujemy Wam za wszystko co do tej pory zrobiliście i prosimy o dalsze wsparcie i pomoc dla Julka. Jesteśmy MEGA szczęśliwi! – czytamy.

Przypomnijmy, że serduszko Julka wymaga natychmiastowej operacji, a wykonanie jej w USA to koszt 1,7 mln złotych! Do pełnej kwoty brakuje niespełna 470 tys. złotych.

Olbrzymim sukcesem jest osiągnięcie pułapu 1,3 mln złotych. Teraz będzie można wyznaczyć termin operacji, a czas gra tutaj olbrzymia rolę! działamy dalej!

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

 

OTO LISTA FUNDACJI WSPOMAGAJĄCYCH JULKA, W KTÓRYCH TRWAJĄ ZBIÓRKI na terenie Polski:

– Fundacja Siepomaga
– Fundacja Czas Nadziei
– Fundacja Serce Dziecka
– Fundacja Koniczynka
– Fundacja Stonoga
– Stowarzyszenie Dziecięce Skrzydła

Ponadto warto dodać, że trwa również zbiórka na zrzutka.pl, na pokrycie tzw. kosztów około operacyjnych. Pieniądze te są konieczne, aby mały Julek i jego rodzina mogli wyjechać do USA i tam mieszkać przez jakiś czas, by chłopiec mógł wrócić do zdrowia.

 

LINK DO ZBIÓRKI NA ZRZUTKA.PL – KLIKNIJ

 

foto: Julek – nasze waleczne serce/FB

24-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook