REKLAMA
REKLAMA

ZALANY BASEN: Publikujemy zdjęcia z wewnątrz obiektu

SANOK / PODKARPACIE. Burza, która przeszła przez Sanok (13 bm.) spowodowała liczne podtopienia na terenie miasta. Straż Pożarna musiała interweniować kilkanaście razy, głównie było to wypompowywanie wody z zalanych budynków.

Praktycznie kilka minut po godz. 15. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku otrzymał kilkanaście telefonów z prośbą o interwencję Straży Pożarnej przy zalanych piwnicach, garażach czy ulicach.

Interwencje Strażaków potrzebne były na ul. Płowieckiej, Strzelców Podhalańskich, Kochanowskiego, Pogodnej, Lipińskiego, 800-lecia, Jezierskiego, Prugara-Ketlinga.

Znacznie spowolniony ruch występował na DK28 na ul. Staszica i Dmowskiego, gdzie studzienki nie nadążały z odprowadzeniem wody, czego skutkiem były zalane chodniki i jezdnia.

Najwięcej pracy oraz szkód powstało na ul. Królowej Bony, gdzie ulewne deszcze najprawdopodobniej doprowadziły do cofnięcia się wody z kanalizacji, w skutek czego zalane zostały pomieszczenia znajdujące się pod basenami wewnętrznymi w Centrum Rehabilitacji i Sportu. Ponadto zalany został parking znajdujący się przy obiektach MOSiR.

Na ul. Królowej Bony działania prowadziły cztery zastępy Straży Pożarnej, trzy z JRG Sanok oraz zastęp z OSP Sanok – Olchowce.

Działania służb zakończono przed godz. 22.

źródło: Sanok112.pl
Fot. OSP KSRG Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO)


 

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)