REKLAMA
REKLAMA

ZALANY BASEN: Publikujemy zdjęcia z wewnątrz obiektu

SANOK / PODKARPACIE. Burza, która przeszła przez Sanok (13 bm.) spowodowała liczne podtopienia na terenie miasta. Straż Pożarna musiała interweniować kilkanaście razy, głównie było to wypompowywanie wody z zalanych budynków.

Praktycznie kilka minut po godz. 15. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku otrzymał kilkanaście telefonów z prośbą o interwencję Straży Pożarnej przy zalanych piwnicach, garażach czy ulicach.

Interwencje Strażaków potrzebne były na ul. Płowieckiej, Strzelców Podhalańskich, Kochanowskiego, Pogodnej, Lipińskiego, 800-lecia, Jezierskiego, Prugara-Ketlinga.

Znacznie spowolniony ruch występował na DK28 na ul. Staszica i Dmowskiego, gdzie studzienki nie nadążały z odprowadzeniem wody, czego skutkiem były zalane chodniki i jezdnia.

Najwięcej pracy oraz szkód powstało na ul. Królowej Bony, gdzie ulewne deszcze najprawdopodobniej doprowadziły do cofnięcia się wody z kanalizacji, w skutek czego zalane zostały pomieszczenia znajdujące się pod basenami wewnętrznymi w Centrum Rehabilitacji i Sportu. Ponadto zalany został parking znajdujący się przy obiektach MOSiR.

Na ul. Królowej Bony działania prowadziły cztery zastępy Straży Pożarnej, trzy z JRG Sanok oraz zastęp z OSP Sanok – Olchowce.

Działania służb zakończono przed godz. 22.

źródło: Sanok112.pl
Fot. OSP KSRG Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO)


 

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)