REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Zawodnicy Niedźwiadków z powołaniami na zgrupowanie reprezentacji U18

SANOK / PODKARPACIE. Trenerzy reprezentacji Polski juniorów U-18 ogłosili powołania na zgrupowania w czeskiej Ostrawie oraz w Warszawie. Mistrzostwa Świata Dywizji IIA tej kategorii wiekowej rozpoczną się na początku kwietnia w litewskich Elektrenach.

Podopieczni trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka zagrają tam kolejno z Rumunią (7.04 godz.19.30), Litwą (10.04. godz.19.30), Koreą Południową (10.04, godz.16.00), Estonią (12.04. godz. 12.30) i Hiszpanią (13.04. godz.12.30).

Powołania na zgrupowania i mecze otrzymali:

Bramkarze

Kotuła Marcel (UKS Zagłębie Sosnowiec)

Miarka Maciej (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)

Świderski Filip (MKS Sokoły Toruń)

Pozostali zawodnicy:

Igor Augustyniak (RTH Zryw Ruda Śląska)

Mateusz Bezwiński (MKS Sokoły Toruń)

Szymon Bieniek (Zubr Przerów/Czechy)

Karol Biłas (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Jakub Blanik (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)

Sebastian Brynkus (MKS Cracovia Kraków)

Krzysztof Bukowski (CP Meryin/Szwajcaria)

Klaudiusz Cuber (RTH Zryw Ruda Śląsk)

Szymon Dobosz (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Stanisław Drozd-Niekurzak (ES Weiswasser/Niemcy)

Mateusz Dworaźny (TMH Polonia Bytom)

Bartosz Florczak (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Tymoteusz Glazer (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Marcel Hyla (UKS Zagłębie Sosnowiec)

Olaf Koślicki (Vienna Capitals Silver/Austria)

Jan Krzyżek (MOSM Tychy)

Klaudiusz Libik (Stjernen Hockey/Norwegia)

Michał Naróg (MKS Sokoły Toruń)

Marcin Płachetka (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)

Jakub Prokurat (Krefelder EV 1981 Krefeld/Niemcy)

Świderski Filip (MKS Sokoły Toruń)

Mateusz Ubowski (MOSM Tychy)

Mateusz Wawrzkiewicz (Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone)

Maciej Witan (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Dawid Wróblewski (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)

Michał Zając (TMH Polonia Bytom)

Rezerwowi:

Oskar Bajewnko (MKS Sokoły Toruń)

Wiktor Bochnak (AZ Havirov/Czechy)

Mateusz Buczek (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Wiktor Dżugan (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Filip Garsztka (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)

Damian Ginda (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Fabian Kapica (ETC Crimmitschau U17/Niemcy)

Oliwier Kasperek (MOSM Tychy)

Jakub Maciejewski (MOSM Tychy)

Louis Miccoli (Niedźwiadki MOSiR Sanok)

Filip Płonka (UKH Unia Oświęcim)

Marcel Sawicki (MKS Sokoły Toruń)

Krystian Sosnowski (UKH Unia Oświęcim)

Wiktor Stacherski (MKS Cracovia Kraków)

Reprezentacja Polski juniorów podczas niedawnego zgrupowania w Sanoku. Foto: Tomasz Sowa / archiwum

źródło: hokej.net

15-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:






Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.