REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Pływamy dla Julka! Miłośnicy wodnych atrakcji na stanowiska!

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj 15 marca zaplanowano kolejną akcje charytatywna dla Julka, malutkiego sanoczanina, który walczy o swoje chore serduszko.

Przyjdź w godzinach od 17:00 do 22:00 na sanocki basen, zapłać 1 zł za pierwszą godzinę korzystania z pływalni oraz przekaż datek do puszki. Serdecznie ZAPRASZAMY! – czytamy na stronie MOSiR Sanok.

Sanocka społeczność nie odpuszcza, podobnie jak wszyscy ludzie dobrej woli. Nie ma tygodnia, aby nie organizowano akcji dla Julka. Tym razem pomagają miłośnicy pływania. Liczy się każda złotówka wrzucona do puszki. Pomagajmy, bo czasu pozostało niewiele!

Kwota, jaka potrzebna jest, aby wykonać operację na serduszku chłopca, przyprawia o zawrót głowy. Zabieg w Stanach Zjednoczonych będzie kosztował około 1,7 mln złotych! Nie wspominając o kosztach pobytu już na miejscu. Natomiast, by móc wyznaczyć termin operacji, rodzina potrzebuje ponad 1,3 mln złotych, czyli około 350 tys. dolarów. Brakuje jeszcze kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zmobilizujmy się! Może w ten weekend stan konta pozwoli już na kolejny krok w walce o życie Julka! Każdy dzień jest ważny, bo maluch traci siły.

Obecnie stan internetowej zbiórki to około 1,24 mln złotych.

Liczy się każda złotówka, a czas pędzi nieubłaganie!

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

 

 

15-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)