REKLAMA
REKLAMA

Zumba i występ Spartan. Ćwiczymy dla Julka!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na trening dla Julka! W programie zumba dla dzieci i dorosłych, którą poprowadzi Julita Fałek z Sala Zabaw Urwis & LaLa Pizza. Fitness, poprowadzi Renata Szmyd. W akcji zobaczymy także Spartan z Zahutynia.

Jeśli jakaś mama obawia się, że nie będzie miał kto się zająć dzieciakami, to spokojnie, nasi wolontariusze biorą to na siebie i zabawią dzieciaki gdy mama będzie ćwiczyć!

Oczywiście będziemy zbierać pieniądze do puszek dla Julka. Będzie możliwość zakupienia ozdób Wielkanocnych oraz kilku niespodzianek, których na razie nie zdradzamy

Wspaniała zabawa i niezły wycisk gwarantowany! Nie może Cię tam zabraknąć! Zabierz mamę, siostrę, dzieci, przyjaciółkę, a nawet męża i brata!


Przypomnijmy, że serduszko Julka wymaga natychmiastowej operacji, a wykonanie jej w USA to koszt 1,7 mln złotych! Do pełnej kwoty brakuje niewiele ponad 240 tys zł!

Działamy dalej!

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

 

OTO LISTA FUNDACJI WSPOMAGAJĄCYCH JULKA, W KTÓRYCH TRWAJĄ ZBIÓRKI na terenie Polski:

– Fundacja Siepomaga
– Fundacja Czas Nadziei
– Fundacja Serce Dziecka
– Fundacja Koniczynka
– Fundacja Stonoga
– Stowarzyszenie Dziecięce Skrzydła

Ponadto warto dodać, że trwa również zbiórka na zrzutka.pl, na pokrycie tzw. kosztów około operacyjnych. Pieniądze te są konieczne, aby mały Julek i jego rodzina mogli wyjechać do USA i tam mieszkać przez jakiś czas, by chłopiec mógł wrócić do zdrowia.

 

LINK DO ZBIÓRKI NA ZRZUTKA.PL – KLIKNIJ

źródło: Team Julka / fb

12-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook