REKLAMA
REKLAMA

5-miesięczna dziewczynka pobita przez rodziców!

RZESZÓW, JASŁO / PODKARPACIE. W piątek (4 grudnia br.) wieczorem do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 w Rzeszowie trafiła pięciomiesięczna dziewczynka. Prawdopodobnie została dotkliwie pobita przez swoich 22-letnich rodziców. O bestialskim zachowaniu wobec dziewczynki poinformował portal gazeta.pl.

Jak podaje gazeta.pl, pięciomiesięczna dziewczynka z gminy Biecz (województwo małopolskie) została prawdopodobnie pobita przez swoich rodziców. Najpierw trafiła do lekarzy w Gorlicach, później przetransportowano ją do Jasła, a ostatecznie znalazła się ona w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim numer 2 w Rzeszowie.

Dziecko w stanie zagrożenia życia zostało zoperowane przez rzeszowskich neurochirurgów i przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Rodzice niemowlęcia zatrzymani przez policję

Matka dziewczynki została zatrzymana przez policję w piątkowy wieczór. W sobotę to samo spotkało jej ojca. 22-latkowie z gminy Biecz w momencie zatrzymania byli trzeźwi.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Według doniesień gazety.pl, para ma jeszcze starsze dziecko, które miało trafić pod opiekę ich krewnych.

zdjęcie poglądowe

źródło: Red., Rzeszów24.pl, gazeta.pl

06-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)