REKLAMA
REKLAMA

Autobus wpadł w poślizg i uderzył w auta (ZDJĘCIA)

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (15 bm.) w Bystrowicach w powiecie jarosławskim, na drodze wojewódzkiej nr 880. Kierujący autobusem zjeżdżając ze wzniesienia, na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z audi i z volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6.30 w Bystrowicach. Na miejscu pracowali policjanci z komisariatu w Pruchniku. Wstepnie ustalili, że kierujący autobusem 59-letni mieszkaniec gminy Chłopice, na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z audi i volkswagenem.

W autobusie nie było pasażerów. Ranna została kierująca audi, 41-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Badanie wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Opady marznącego deszczu ze śniegiem, opadające mgły i niska temperatura spowodowały, że na drogach naszego powiatu pogorszyły się warunki drogowe, w wielu miejscach nawierzchnia jest śliska. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie warunków panujących na drodze.

KPP Jarosław


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

15-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)