REKLAMA
REKLAMA

Tragedia na drodze. Zginęło dwóch młodych mężczyzn. Śmiertelne potrącenie

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj wieczorem. W Widełce w powiecie kolbuszowskim zginął pieszy potrącony przez kierującą renaultem, a w Brzózie Królewskiej w powiecie leżajskim, wyniku zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym, zginęli dwaj młodzi mężczyźni.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 17.30 w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem, 65-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrąciła przechodzącego przez jezdnię, poza przejściem dla pieszych 42-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierująca osobówką była trzeźwa.

Natomiast, około godz. 18, dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Brzóza Królewska na drodze wojewódzkiej nr 875. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Volvo. W wyniku zderzenia, kierujący audi i podróżujący z nim 24-letni pasażer zginęli na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym 60-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

KWP


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

15-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)