REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Tak kończył się długi weekend. Gigantyczne korki! (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Cztery dni długiego czerwcowego weekendu skusiły wielu turystów. Bieszczady przeżywały prawdziwe oblężenie. W niedziele przed południem zaczęły się masowe powroty. Na trasie Sanok-Hoczew, w wielu miejscach tworzyły się gigantyczne korki. Video z Zagórza, Huzeli i Łączek podsyłają internauci.

Za nami długi, słoneczny, czerwcowy weekend. Bieszczady przyciągnęły rzesze turystów. Szybko zapełniały się parkingi pod popularnymi szlakami, próżno było szukać miejsc noclegowych w wielu hotelach i stolików w restauracjach.

Wszystko co dobre, szybko się jednak kończy. W niedzielę, przed południem turyści tłumnie ruszyli w drogę powrotną do domów.

Dało się to zauważyć na drogach. Trasa Sanok-Hoczew była w wielu miejscach zakorkowana. Sznur samochodów ciągnął się przez kilka kilometrów.

Amatorskie video z przejazdu przez Zagórz, Huzele i Łączki nadsyła internautka. Nagranie z niedzieli 14.06.2020, godzina około 11:00.

Zdjęcie z zatłoczonego parkingu publikował Bieszczadzki Park Narodowy, dziękując jednocześnie turystom za wyrozumiałość i cierpliwość, ponieważ wysoka frekwencja wpływała na długość kolejek w punktach informacyjno-kasowych. 

źródło: Red., BdPN, nadesłane

15-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)