REKLAMA
REKLAMA

CYRK ARENA: Akrobacje, zwierzęta i dawka dobrego humoru! Zdobądź wejściówkę

SANOK, BRZOZÓW, LESKO / PODKARPACIE. Wakacyjna dawkę dobrego humoru zapewnią artyści Cyrku Arena, który już w najbliższych dniach pojawi się zarówno w Sanoku jak i Lesku oraz w Brzozowie. Mamy darmowe zaproszenia!

W sezonie 2020 pragniemy zaprezentować widowisko, które pozostanie Państwu na długo w pamięci – zachęcają Organizatorzy. – Zaprosiliśmy do naszego cyrku artystów z Łotwy, Rosji, Armenii, Ukrainy, Czech i najlepszych artystów z Polski. Prezentować oni będą gimnastykę, ekwilibrystykę i akrobatykę napowietrzną. Nasze widowisko upiększą pokazy zwierząt: osiołki, lamy, konie, kuce oraz wielbłądy, których mamy już aż siedem. Atrakcją programu będzie pokaz lwów, a w nim jeden z największych okazów – lew Simba. Bawić Państwa będzie mistrz humoru, ulubieniec publiczności Johnatan Fubblee.

Dynów

09 lipca – czwartek, godz. 18:00
ul. Grunwaldzka (naprzeciwko Biedronki)

 

Brzozów

10 lipca – piątek, godz.18:00
Ul. Kościuszki plac targowy

 

Lesko

11 lipca – sobota, godz.18:00
Bulwar nad Sanem

 

Sanok

12 lipca – niedziela, godz. 17:00
Ul. Białogórska nad Sanem

 


JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule: CYRK ARENA / miasto, w których chcecie się wybrać na pokaz, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Mamy dla Was po 5 podwójnych wejściówek na występy w Sanoku, Lesku oraz Brzozowie!

Wygrywa pięć pierwszych zgłoszeń dla danego miasta.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pięciu pierwszych zgłoszeń, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomość odrębnie dla wydarzenia w Sanoku, w Lesku i w Brzozowie.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 18.00, 8 lipca (środa) do godz. 18.00 9 lipca (czwartek)! Po dokonaniu wyboru wszystkich osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas! Rozwiązanie konkursu 10 lipca!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

08-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook