REKLAMA
REKLAMA

Dwaj młodzi sanoczanie palili marihuanę w samochodzie. „Odwiedzali kolegę”

SANOK / PODKARPACIE. Przed sądem odpowie dwóch młodych mieszkańców Sanoka, którzy postanowili odwiedzić swojego kolegę w Średniej Wsi. Lescy funkcjonariusze zwrócili uwagę na siedzących w zaparkowanym bmw mężczyzn. Jak się okazało 20-latkowie palili w samochodzie marihuanę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12. Policjanci, patrolujący teren Średniej Wsi, zauważyli zaparkowane na przykościelnym parkingu bmw, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Jak się okazało, było to dwóch 20-latków z Sanoka, którzy oświadczyli, że przyjechali odwiedzić kolegę. Ponieważ w trakcie legitymowania policjanci wyczuli woń marihuany, przeszukali samochód. Funkcjonariusze znaleźli woreczek z suszem. Badanie przeprowadzone u kierującego pojazdem dało wynik pozytywny na obecność substancji zabronionych.

Za złamanie zakazu przemieszczania się bez koniecznej potrzeby zostali ukarani. Ponadto odpowiedzą za posiadanie narkotyków, a kierowca bmw dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

źródło: KPP Lesko

zdjęcie poglądowe

16-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)