REKLAMA
REKLAMA

Dwaj młodzi sanoczanie palili marihuanę w samochodzie. „Odwiedzali kolegę”

SANOK / PODKARPACIE. Przed sądem odpowie dwóch młodych mieszkańców Sanoka, którzy postanowili odwiedzić swojego kolegę w Średniej Wsi. Lescy funkcjonariusze zwrócili uwagę na siedzących w zaparkowanym bmw mężczyzn. Jak się okazało 20-latkowie palili w samochodzie marihuanę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12. Policjanci, patrolujący teren Średniej Wsi, zauważyli zaparkowane na przykościelnym parkingu bmw, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Jak się okazało, było to dwóch 20-latków z Sanoka, którzy oświadczyli, że przyjechali odwiedzić kolegę. Ponieważ w trakcie legitymowania policjanci wyczuli woń marihuany, przeszukali samochód. Funkcjonariusze znaleźli woreczek z suszem. Badanie przeprowadzone u kierującego pojazdem dało wynik pozytywny na obecność substancji zabronionych.

Za złamanie zakazu przemieszczania się bez koniecznej potrzeby zostali ukarani. Ponadto odpowiedzą za posiadanie narkotyków, a kierowca bmw dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

źródło: KPP Lesko

zdjęcie poglądowe

16-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)