REKLAMA
REKLAMA

Efektowny singiel młodego sanoczanina. POSŁUCHAJ, ZOBACZ VIDEO!

Efektowny singiel młodego sanoczanina. POSŁUCHAJ, ZOBACZ VIDEO!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do obejrzenia klipu 24-letniego muzyka i twórcy tekstów z Sanoka Adriana Królikowskiego. Utwór „Beztrosko” ma dać słuchaczom powiew optymizmu w trudnych czasach, które przeżywamy. Czy się udało? Zobaczcie i posłuchajcie!

Adrian Królikowski ma 24 lata i pochodzi z Sanoka. Jest artystą, muzykiem i twórcą tekstów. Aktualnie mieszka w Krakowie.

Kilka dni temu premierę miał drugi singiel wokalisty zatytułowany „Beztrosko”.

Nie zważając na trudny, pandemiczny okres panujący wokół zabrałem się za utwór, który miał być swego rodzaju oderwaniem od trudnych czasów, czymś lekkim, przyjemnym oraz tanecznym. Mam nadzieję, że piosenka ta będzie dawać pozytywny wydźwięk podczas słuchania oraz dodawać wiele optymizmu – mówi portalowi Esanok.pl Adrian Królikowski.

Klip nagrywano w końcówce września w Manchesterze. Produkcją teledysku zajął się Vincent Vee (Vincent Vee Films Director & DOP).

Chcieliśmy by klip oddał klimat Manchesteru, by delikatnie wykreował historię tego beztroskiego życia, o którym mowa w piosence. Zastanawialiśmy się w jaki sposób najlepiej będzie to odzwierciedlić. W ostateczności postawiliśmy na dynamikę, taniec i barwę – dodaje muzyk.

Wkrótce na naszym portalu szerszy wywiad z wokalistą.

foto: Bernadeta Andruszko, archiwum prywatne

video: Youtube.com / Adrian Królikowski

17-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)