REKLAMA
REKLAMA

Elektryczny Autosan „śmiga” ulicami Sanoka! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Od czwartku Miejska Komunikacja Samochodowa w Sanoku korzysta z najnowszego „cacka” naszego Autosanu. Testowo tabor MKS zasilił pojazd elektryczny.


d

red.Niskopodłogowy autobus elektryczny o długości 12 m, przeznaczony do obsługi miejskiego ruchu pasażerskiego. Skonstruowany w odpowiedzi na zainteresowanie przewoźników bezemisyjnymi środkami transportu publicznego. Eksploatacja tego typu autobusów przyczynia się w zdecydowany sposób do poprawy jakości środowiska naturalnego, a przez to do redukcji tak dokuczliwego w ostatnich latach smogu.

SANCITY 12LFE posiada silnik napędzający tylną oś, synchroniczny z magnesami stałymi, baterie umieszczone częściowo na zwisie tylnym, częściowo na dachu, system ładowania w zależności od wymagań Klienta – szybkie ładowanie (np. pantograf) lub wolne ładowanie (np. plug in). Wszystkie urządzenia wysokiego napięcia produkowane przez renomowane firmy.

tekst i foto: Autosan Sp. z o.o.

28-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)