REKLAMA
REKLAMA

GÓRKI: Powstaje osiedle domów jednorodzinnych. Pierwsza taka inwestycja w powiecie brzozowskim (FILM, ZDJĘCIA)

GÓRKI: Powstaje osiedle domów jednorodzinnych. Pierwsza taka inwestycja w powiecie brzozowskim (FILM, ZDJĘCIA)

GÓRKI / PODKARPACIE. Inwestycja na miarę miejskiej aglomeracji powstaje w Górkach k. Brzozowa. Już niebawem oddane do użytku zostanie osiedle domków jednorodzinnych.

Czas kwarantanny pokazał wszystkim, jak cenny i ważny jest nawet najmniejszy ogródek wkoło domu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przyszłym mieszkańcom osiedla w Górkach, wykonawca oddaje do dyspozycji sześć dziesięcioarowych działek, na których powstaną przytulne i komfortowe domki jednorodzinne.

Górki to piękna miejscowość, która mimo, że nie ma drogi przelotowej – wszędzie stąd jest blisko – zauważa pomysłodawca Grzegorz Konopka.

Miejscowość położona na granicy powiatu brzozowskiego, oddalona kilkanaście kilometrów od Krosna, Sanoka i Brzozowa, to prężnie rozwijająca się wieś, a także idealna lokalizacja dla rodzin, które pracują i dojeżdżają do pobliskich miejscowości. – Osiedle posiada dostęp do dobrze skomunikowanej infrastruktury drogowej, co czyni go atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, nie powodując przy tym uciążliwości z dostępem do miasta – zachęca Konopka.

W samym jej środku – na miejscu dawnego stadionu, mieści się osiedle, jakiego w powiecie brzozowskim jeszcze nie było. Przyszli lokatorzy będą mogli z pewnością liczyć na ciszę, spokój oraz piękna okolicę. Oprócz zieleni wokół domów, każdy z nich posiada oddzielną studnię głębinową. – Dokładamy wszelkich starań, aby właśnie w tej miejscowości na osiedlu domów jednorodzinnych, przyszli lokatorzy szybko poczuli się jak u siebie – deklarują inwestorzy.

Zainteresowani mogą kontaktować się pod nr telefonu: 600 621 493.

Poniżej fotogaleria od początku realizowania inwestycji.


01-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook