REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA: Matka z dzieckiem z województwa dolnośląskiego „wciągnięte” pod samochód

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Do dramatycznej sytuacji doszło wczoraj (16 bm.) w Komańczy pod jednym ze sklepów. Staczający się pojazd przejechał po kobiecie z 1,5 rocznym dzieckiem.

Dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego, w miejscowości Komańcza. Na miejscu okazało się, że pod jeden ze sklepów przyjechał 31-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego. Mężczyzna udał się na zakupy. W pojeździe pozostała 25-letnia kobieta oraz jej 1,5 roczne dziecko.

W pewnym momencie auto zaczęło się staczać. 25-latka wraz z dzieckiem opuścili samochód, próbując go unieruchomić. To się niestety nie udało i obydwie osoby znalazły się pod kołami osobówki. 

Wielonarządowe obrażenia kobiety sprawiły, że niezbędna okazał się błyskawiczna pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obrażeń doznało także dziecko, które najpierw trafiło do szpitala w Sanoku, a następnie zostało przetransportowane do szpitala w Rzeszowie. 

31-letni mężczyzna – kierowca – w chwili zdarzenia był trzeźwy, nie posiadał jednak uprawnień do kierowania pojazdami. 

red.

 

Zdjęcie poglądowe

17-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)