REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą!

Wczoraj policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” spotkały się z uczestnikami obozów sportowych wypoczywających na terenie Sanoka.

Wczoraj policjantki z sanockiej komendy spotkały się z uczestnikami obozów sportowych w Sanoku. Pierwsze spotkanie odbyło się z młodzieżą ze Stowarzyszenia Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Resovia”. Kolejne odbyło się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sanoku, gdzie przebywają nastoletni karatecy z Kielc, Przemyśla i Opola.

W oparciu o założenia ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, podczas spotkania funkcjonariuszki omówiły przede wszystkim sposoby odpowiedzialnego wypoczynku, ze szczególnym uwzględnieniem podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą. Policjantki informowały i radziły dzieciom i młodzieży, na co należy zwrócić uwagę, jakich zachowań unikać, aby bezpiecznie korzystać z uroków wakacyjnego wypoczynku.

Przypomniano również zasady bezpiecznej wyprawy w góry, a przede wszystkim o odpowiednim ubiorze i naładowanej baterii w telefonie.

KPP Sanok

09-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)