REKLAMA
REKLAMA

Mateusz Ostrowski nie jest już trenerem Stali!

SANOK / PODKARPACIE. Każdy trener na świecie – bez względu na nazwisko – Mourinho, Ancelotti, Janas, Engel czy Ostrowski… kończy w pewnym momencie pracę z prowadzoną przez siebie drużyną.

Informujemy, że z dniem 31 lipca, za obopólnym porozumieniem Zarządu Klubu oraz Mateusza Ostrowskiego, trener przestaje pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca naszej drużyny seniorów.

Na zdjęciu Mateusz Ostrowski. Foto: Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

Bardzo dziękujemy za całokształt pracy, który wniósł wiele dobrego dla naszego Klubu. Ponad dwa sezony w IV lidze z pierwszym zespołem EKOBALL STAL SANOK z pewnością były cennym doświadczeniem trenerskim na początku kariery w tym trudnym zawodzie.

Znakomity warsztat pracy, ogromne zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków, ciągle dokształcanie, sumienność, punktualność, rzetelność, – to cechy, które naprędce przychodzą do głowy, a które bezwzględnie należy tutaj wymienić.

Dziękujemy za włożony wkład w rozwój Klubu i życzymy powodzenia w dalszej pracy, miejmy nadzieję, że nadal w naszym Klubie w grupach młodzieżowych.

Najbliższe mecze  mecze ligowe poprowadzi duet PIOTR KOT – DAMIAN NIEMCZYK.

źródło: KS Ekoball

01-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)