REKLAMA
REKLAMA

Na Podkarpaciu wykonano 97 testów na obecność koronawirusa

PODKARPACIE. Służby wojewody podkarpackiego aktualizują dane dotyczące koronawirusa. Obecnie na terenie województwa  pod nadzorem pozostaje 607 osób, dla 146 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej. Hospitalizowanych jest 12 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 97 testów.

KOMUNIKAT WOJEWODY PODKARPACKIEGO

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny obejmuje na terenie województwa nadzorem epidemiologicznym/kwarantanną domową osoby, które były narażone na zakażenie wirusem SARS-CoV2.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 607 osób, dla 146 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej. Aktualnie hospitalizowanych jest 12 osób.

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 97 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono w sumie 3 przypadki zakażenia koronawirusem.

Małgorzata Waksmundzka-Szarek
Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego

W osobnym artykule prowadzimy RELACJĘ NA ŻYWO w związku z pojawieniem się koronawirusa na Podkarpaciu – KLIKNIJ w poniższy baner:

źródło: materiały nadesłane

12-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)