REKLAMA
REKLAMA

Nawałnice nad powiatem sanockim! Zalane drogi (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Kilkunastominutowa nawałnica, która przeszła wczoraj nad powiatem sanockim wyrządziła wiele szkód. Strażacy z regionu odnotowali kilkadziesiąt interwencji. Woda paraliżowała ruch na wielu drogach.

Sporo pracy mieli choćby strażacy ochotnicy z Komańczy. Pisaliśmy o tym tutaj: KOMAŃCZA: Ulewy dały się we znaki! (VIDEO).

Po intensywnych opadach działaliśmy na terenie naszej miejscowości. Zmagaliśmy się z wieloma podtopieniami, zablokowanymi przepustami. Do działań zostało zadysponowane wiele okolicznych jednostek: OSP KSRG Tarnawa Górna, OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź, OSP Szczawne, OSP Nowy Łupków, OSP Wisłok Wielki. JRG Sanok – informowali strażacy z OSP KSRG Komańcza.

foto: OSP KSRG Komańcza

video: materiały nadesłane

Sporo pracy mieli także strażacy z OSP KSRG Olchowce.

Nasza jednostka, o godzinie 17:20, została zadysponowana na skrzyżowanie ul. Królowej Bony z ul. Mickiewicza do kierowania ruchem. Ul. Staszica była nieprzejezdna, z powodu utrzymującego się wysokiego stanu wody na drodze. Działaliśmy również przy wypompowywaniu wody z posesji m.in. na ul. Czystej oraz Kopernika – relacjonują strażacy z OSP KSRG Olchowce.

foto: OSP KSRG Olchowce


🔴 Burza z gradem nad Sanokiem ⚡⛈️🌬️🌊 Więcej na www.eSanok.pl

Opublikowany przez eSanok.pl Niedziela, 19 lipca 2020


Oberwanie chmury nad Sanokiem Więcej na www.eSanok.pl

Opublikowany przez eSanok.pl Niedziela, 19 lipca 2020


SANOK MOSIR Więcej na www.eSanok.pl

Opublikowany przez eSanok.pl Niedziela, 19 lipca 2020

20-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)