REKLAMA
REKLAMA

Olimpijczyk z Sanoka bez wsparcia finansowego. Apel do potencjalnych sponsorów!

SANOK / PODKARPACIE. Jeden z najbardziej utytułowanych sportowców indywidualnych w historii miasta, Piotr Michalski, przygotowuje się do kolejnych Igrzysk Olimpijskich. Na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych poinformował, że w ważnym momencie przygotowań do najistotniejszej imprezy dla każdego sportowca, pozostaje bez wsparcia finansowego i apeluje do potencjalnych sponsorów o pomoc w optymalnym przygotowaniu formy na imprezę docelową.

Tym razem zamiast opowiadać jak mijają przygotowania, zwracam się z małym apelem – rozpoczął swój wpis Piotr Michalski, sanoczanin, reprezentant Polski w łyżwiarstwie szybkim.

Zawodnik jest w kluczowym momencie przygotowań do kolejnych Igrzysk Olimpijskich. To niezwykle ważny czas, determinujący wyniki osiągane podczas imprezy docelowej.

Również w tym momencie pozostałem bez żadnego wsparcia finansowego. W związku z tym zwracam się do wszystkich śledzących moją karierę sportową o małą pomoc. Jeżeli prowadzicie firmy, lub ktoś z waszej rodziny/znajomych prowadzi biznes, i chciałby stosunkowo niewielkim kosztem pomóc, a tym samym promować swój produkt/usługi w kraju i za granicą na każdy możliwy sposób, to proszę skontaktujcie się ze mną prywatnie, bądź przez maila: michalskisport@gmail.com – apeluje Piotr Michalski.

My również przyłączamy się do prośby do potencjalnych sponsorów o finansowe wsparcie jednego z najbardziej utytułowanych zawodników w sportowej historii grodu Grzegorza.

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Pekinie w dniach 4-20 lutego 2022 roku.

Piotr Michalski / archiwum prywatne

Piotr Michalski to sanoczanin, wychowanek SKŁ Górnik Sanok. Jutro, 27 lipca będzie obchodził 26 urodziny.

Jest łyżwiarzem szybkim, od lat reprezentantem Polski. Na swoim koncie ma kilkanaście medali mistrzostw Polski, w tym złote, dwa brązowe medale mistrzostw Europy (drużynowo), medale juniorskiego Pucharu Świata, a także występ na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018, które odbyły się w południowokoreańskim Pjongczangu.

źródło: Red., Facebook

26-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)