REKLAMA
REKLAMA

PISAROWCE: Zniszczone lusterko w audi. Sprawca odjechał (FOTO)

PISAROWCE / PODKARPACIE. Wczoraj w godzinach popołudniowego komunikacyjnego szczytu w Pisarowcach, kierowca poruszający się białym pojazdem uderzył w audi jadące z naprzeciwka uszkadzając lusterko. Sprawca zatrzymał się, ale po chwili odjechał. Poszkodowani w tym zdarzeniu zwracają się do kierowców o pomoc w ustaleniu kierowcy, który doprowadził do zderzenia. 

Do zdarzenia doszło 14 stycznia, około godziny 15:20 w Pisarowcach, na drodze krajowej nr 28.

Mój partner jechał prawym pasem od strony Sanoka, a samochód, który w nas uderzył przeciwległym, w stronę Sanoka. Kierowca prawdopodobnie przez chwilę nieuwagi najechał na białe linie dzielące pasy ruchu i zahaczył o nasze lusterko. Zatrzymał się dopiero po przejechaniu pewnego odcinka drogi. Gdy partner chciał udać się w stronę sprawcy zdarzenia, ten odjechał – relacjonuje Pani Paulina.

Dodam, że na obu pasach była kolumna samochodów. Pojazd, który w nas wjechał to prawdopodobnie jakiś mały dostawczak lub większa osobówka. Ciężko było stwierdzić, gdyż jak pisałam, w obie strony jechało bardzo dużo samochodów. Można było jedynie zauważyć, że tył samochodu był biały – pisze nasza Czytelniczka.

Właściciele uszkodzonego samochodu poszukują świadków tego zdarzenia lub kierowców, którzy przejeżdżali przez Pisarowce w tym czasie i posiadają videorejestratory. Osoby, które mogą pomóc proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 796 553 847.

Sprawa została zgłoszona do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

źródło: materiały nadesłane

15-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)