REKLAMA
REKLAMA

PISAROWCE: Zniszczone lusterko w audi. Sprawca odjechał (FOTO)

PISAROWCE / PODKARPACIE. Wczoraj w godzinach popołudniowego komunikacyjnego szczytu w Pisarowcach, kierowca poruszający się białym pojazdem uderzył w audi jadące z naprzeciwka uszkadzając lusterko. Sprawca zatrzymał się, ale po chwili odjechał. Poszkodowani w tym zdarzeniu zwracają się do kierowców o pomoc w ustaleniu kierowcy, który doprowadził do zderzenia. 

Do zdarzenia doszło 14 stycznia, około godziny 15:20 w Pisarowcach, na drodze krajowej nr 28.

Mój partner jechał prawym pasem od strony Sanoka, a samochód, który w nas uderzył przeciwległym, w stronę Sanoka. Kierowca prawdopodobnie przez chwilę nieuwagi najechał na białe linie dzielące pasy ruchu i zahaczył o nasze lusterko. Zatrzymał się dopiero po przejechaniu pewnego odcinka drogi. Gdy partner chciał udać się w stronę sprawcy zdarzenia, ten odjechał – relacjonuje Pani Paulina.

Dodam, że na obu pasach była kolumna samochodów. Pojazd, który w nas wjechał to prawdopodobnie jakiś mały dostawczak lub większa osobówka. Ciężko było stwierdzić, gdyż jak pisałam, w obie strony jechało bardzo dużo samochodów. Można było jedynie zauważyć, że tył samochodu był biały – pisze nasza Czytelniczka.

Właściciele uszkodzonego samochodu poszukują świadków tego zdarzenia lub kierowców, którzy przejeżdżali przez Pisarowce w tym czasie i posiadają videorejestratory. Osoby, które mogą pomóc proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 796 553 847.

Sprawa została zgłoszona do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

źródło: materiały nadesłane

15-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)