REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Tragedia w lesie. Nie żyje mężczyzna porażony prądem (ZDJĘCIA)

WOJKÓWKA / PODKARPACIE. W podkrośnieńskiej miejscowości Wojkówka doszło wczoraj do tragicznego wypadku. Pracownik firmy energetycznej wykonywał naprawy na jednym ze słupów w lesie. W pewnym momencie został porażony prądem i zawisł na słupie. Interweniowało wiele służb, w tym załoga śmigłowca LPR z Sanoka. Mężczyznę reanimowano, ale niestety nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:00 w lesie w miejscowości Wojkówka w powiecie krośnieńskim.

Pracownik jednej z firm energetycznych wykonywał podłączenie do sieci na słupie energetycznym. Został porażony prądem i zawisł. Współpracownicy zdołali ściągnąć 54-latka i udzielić mu pierwszej pomocy do przyjazdu służb ratunkowych.

Interweniowali strażacy PSP i okolicznych OSP. Policja i zespoły ratownictwa medycznego, w tym załoga śmigłowca LPR z Sanoka. Szybko przystąpiono do reanimacji.

Niestety pomimo wysiłków ratowników i prowadzonej przez nich reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Ciało zostało zabezpieczone do badań. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia – przekazuje aspirant sztabowy Paweł Buczyński, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

foto (4): OSP Wojaszówka

03-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)