REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Tragedia w lesie. Nie żyje mężczyzna porażony prądem (ZDJĘCIA)

WOJKÓWKA / PODKARPACIE. W podkrośnieńskiej miejscowości Wojkówka doszło wczoraj do tragicznego wypadku. Pracownik firmy energetycznej wykonywał naprawy na jednym ze słupów w lesie. W pewnym momencie został porażony prądem i zawisł na słupie. Interweniowało wiele służb, w tym załoga śmigłowca LPR z Sanoka. Mężczyznę reanimowano, ale niestety nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:00 w lesie w miejscowości Wojkówka w powiecie krośnieńskim.

Pracownik jednej z firm energetycznych wykonywał podłączenie do sieci na słupie energetycznym. Został porażony prądem i zawisł. Współpracownicy zdołali ściągnąć 54-latka i udzielić mu pierwszej pomocy do przyjazdu służb ratunkowych.

Interweniowali strażacy PSP i okolicznych OSP. Policja i zespoły ratownictwa medycznego, w tym załoga śmigłowca LPR z Sanoka. Szybko przystąpiono do reanimacji.

Niestety pomimo wysiłków ratowników i prowadzonej przez nich reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Ciało zostało zabezpieczone do badań. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia – przekazuje aspirant sztabowy Paweł Buczyński, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

foto (4): OSP Wojaszówka

03-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)