REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny piątkowy wieczór. Nie żyje pieszy i kierowca quada (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj wieczorem. W Łączkach Kucharskich zginął pieszy potrącony przez fiata. W miejscowości Ostrowy Tuszowskie nie udało się uratować życia kierującego quadem, który uderzył w drzewo.

Miejsce wypadku w Ostrowy Tuszowskie pow. kolbuszowski

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 17:30, w Łączkach Kucharskich w powiecie ropczycko-sędziszowskim, na drodze wojewódzkiej nr 986. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni kierujący fiatem, potrącił pieszego. 69-letni mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Kierujący samochodem był trzeźwy. Utrudnienia na drodze wojewódzkiej, związane z tym zdarzeniem, trwały kilka godzin.

Drugi tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce po godz. 22, w miejscowości Ostrowy Tuszowskie, w powiecie kolbuszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący quadem, 33-letni mieszkaniec gminy Cmolas, jadąc drogą przez las uderzył w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Pasażer quada, 51-letni mieszkaniec tej samej gminy, trafił do szpitala. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Na miejscu obu wypadków pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone w tych sprawach postępowania pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności tych zdarzeń.

źródło: KWP Rzeszów

18-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)