REKLAMA
REKLAMA

Podziękowanie za pomoc i wielkie zaangażowanie (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Miło nam poinformować Państwa, że Powiat Sanocki otrzymał honorową złotą odznakę „Zasłużony dla Hufca ZHP Ziemi Sanockiej”. Odznaka została przekazana przez delegację Hufca, na czele z komendantką phm. Marią Kurkarewicz, staroście sanockiemu Stanisławowi Chęciowi.

Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie i docenienie wieloletniej współpracy między Powiatem a Hufcem ZHP Ziemia Sanocka, która zawsze przynosiła korzyści dla społeczności lokalnej naszego powiatu. Szczególnie chcielibyśmy podziękować za pomoc i wielkie zaangażowanie we wszelkiego rodzaju inicjatywy lokalne i samorządowe, które wielokrotnie nie doszłyby do skutku bez wsparcia harcerstwa.

Jedna z takich inicjatyw, którą wspólnie udało nam się w ostatnim czasie zrealizować, dotyczyła wsparcia dla handlowców, ogrodników sprzedających chryzantemy. Powiat Sanocki zakupił pięćdziesiąt chryzantem, które harcerze z Hufca ZHP Ziemia Sanocka położyli na grobach sanockich patriotów, działaczy społecznych oraz miejscach pamięci narodowej.

źródło: Powiat Sanocki

05-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)