REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie młodej dziewczyny na pasach (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do sieci trafiło nagranie z jednej z głównych ulic Rzeszowa, na której kilka dni temu doszło do niezwykle groźnego zdarzenia. Na przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił młodą kobietę. Siła uderzeniu wyrzuciła pieszą w górę. Kobieta upadła na jezdnię, ale po chwili wstała o własnych siłach. Ostatecznie, trafiła jednak do szpitala. Nagranie publikuje serwis STOP CHAM, który ku przestrodze prezentuje klipy z niebezpiecznymi zdarzeniami z polskich dróg.

Jak czytamy w opisie filmu, do zdarzenia doszło we wtorek 29 września, na Al. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie.

Na trzypasmowej jezdni, samochody dojechały do przejścia dla pieszych i zatrzymały się, aby przepuścić przechodzących przez „zebrę” pieszych. Niestety, nie wszyscy kierowcy zachowali należytą koncentrację i ostrożność. Kierująca osobówką w ostatniej chwili próbowała ostro hamować i wyminąć młodą kobietę. Nie udało się to i pojazd z impetem uderzył w pieszą.

Siła uderzenia była tak duża, że kobieta została wyrzucona w górę. Spadła na jezdnię, ale po chwili się podniosła i o własnych siłach zeszła z drogi. Ostatecznie, trafiła do szpitala na badania.

Dziewczyna wstała w szoku, została wezwana karetka i policja. Dziewczyna pojechała do szpitala na badanie, a Pani, która ją potrąciła została na miejscu z policją – czytamy w opisie filmu na platformie Youtube.com.

Film, opublikowany ku przestrodze przez serwis STOP CHAM wyświetlono już ponad 180 tys. razy.

Wczoraj pisaliśmy o niebezpiecznym zachowaniu kierowcy na ul. Jana Pawła II w Sanoku, również publikując nagranie z samochodowej kamerki:

SANOK: Krok od tragedii na Wójtostwie. Wyprzedzanie na pasach! (VIDEO)

 

źródło: Red., Youtube.com / STOP CHAM

foto: screen z filmu

03-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)