REKLAMA
REKLAMA

Poważne obrażenia przygniecionego przez ciągnik. Zdjęcia z akcji ratunkowej (FOTO)

WESOŁA / PODKARPACIE. Mężczyzna przygnieciony wczoraj przez ciągnik w miejscowości Wesoła ma poważne obrażenia i wymaga hospitalizacji. Zdarzenie będzie klasyfikowane jako wypadek. Strażacy OSP opublikowali zdjęcia z trudnej akcji ratunkowej, podczas której do podniesienia pojazdu użyto poduszek powietrznych.

O zdarzeniu informowaliśmy TUTAJ: AKTUALIZACJA: Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Akcja ratunkowa.

Przypomnijmy, że wczoraj około godziny 10:30 w Wesołej doszło do groźnego wypadku. 68-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego kierując ciągnikiem rolniczym, podczas zjeżdżania z górki doprowadził do przewrócenia pojazdu, który go przygniótł. Zdarzenie miało miejsce poza drogą publiczną. Mężczyzna doznał obrażeń. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Brzozowie.

Jak podaje nam dzisiaj asp. szt. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, zdarzenie będzie klasyfikowane jako wypadek, gdyż mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Przebywa w szpitalu. Ustalono, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Akcję ratunkową relacjonują strażacy z OSP KSRG Wesoła:

Wyjazd GBA MAN + QUAD z przyczepką do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. QUAD z przyczepką okazał się niezbędnym pojazdem, szybki transport sprzętu medycznego, ratowników, oraz bezpieczna i szybka ewakuacja poszkodowanego na przyczepce w asyście ratowników z LPR do oddalonego miejsca lądowania Ratownik 10. Pomógł także w trakcie podnoszenia ciągnika zabezpieczając go na wyciągarce. W trakcie ewakuacji osoby spod ciągnika pomocna była każda para rąk służb przybyłych na miejsce. Przy użyciu poduszek powietrznych z OSP Barycz, ciągnik został bezpiecznie uniesiony, a mężczyzna ewakuowany spod ciągnika.

foto: OSP KSRG Wesoła

źródło: Red., OSP KSRG Wesoła

26-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)