REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Staranował barierki i wpadł do rowu (ZDJĘCIA)

Policjanci z Sanoka wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w Niebieszczanach i ustalają, kto siedział za kierownicą audi. W nocy, samochód zjechał z drogi, staranował barierki i zatrzymał się w rowie. Kierowca uciekł.

Tuż po północy (22 bm.), dyżurny sanockiej Policji został poinformowany, że kierujący audi zjechał z drogi i przejechał przez chodnik, taranując barierki ochronne. Swą jazdę zakończył w rowie zabezpieczonym płytami z betonu. Kierowca zbiegł.

Podczas, gdy policjanci na miejscu wykonywali czynności, do dyżurnego zadzwonił mężczyzna. Przedstawił się i powiedział, że kilka godzin wcześniej, jak wykonywał prace na swojej budowie, ktoś mu ukradł samochód. W rozmowie z policjantem jednak to bagatelizował, mówił, że to nie pierwsza taka kradzież w tej miejscowości. Wcześniej w podobny sposób zginął autobus.

Patrol policji udał się do miejsca zamieszkania właściciela pojazdu. Mężczyzna był nietrzeźwy, badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Twierdził, że samochód wieczorem pozostawił na podjeździe, przed nowo budowanym domem. Pojazd nie był zamknięty, wewnątrz znajdowały się kluczyki. Zapewniał, że nie wie, kto mógł zabrać jego auto, zaprzeczał, aby sam nim odjechał. Mężczyzna jednak miał widoczne otarcia na czole.

Dalsze czynności oraz zabezpieczone na miejscu ślady pozwolą ustalić, jaki był przebieg tego zdarzenia i kto kierował samochodem.

KPP Sanok

23-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)