REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Szukając rowerów, ujawnili blisko 400 porcji narkotyku!

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci z Posterunku Policji w Zagórzu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania. Szukając skradzionych rowerów, funkcjonariusze ujawnili kilkaset porcji narkotyków. Jeden z mężczyzn, 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, został tymczasowo aresztowany.

Na początku czerwca, z piwnicy jednego z bloków mieszkalnych w Zagórzu zostały skradzione dwa rowery o łącznej wartości 3300 złotych. Policjanci ustalili, że związek z tym włamaniem mogą mieć dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania, w których zamieszkują 25 i 29-latek. Nie odnaleziono tam skradzionych rowerów, natomiast ujawniono łącznie 40 gramów amfetaminy, co stanowi blisko 400 porcji.

Dalsze czynności wykazały, że jeden ze skradzionych rowerów może znajdować się u mieszkańca powiatu leżajskiego. Jednoślad został odzyskany.

Policjanci, którzy zajmowali się tą sprawą, potwierdzili, że mężczyźni mają również związek z włamaniami do piwnic i budynków gospodarczych na terenie powiatu sanockiego, których dokonywali na przełomie 2019 i 2020 roku. Odzyskano pochodzące z kradzieży przedmioty o wartości 7 tysięcy złotych.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sanoku, sąd zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zdjęcie poglądowe / archiwum Policji

KPP Sanok

24-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)