REKLAMA
REKLAMA

REGION. Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki. Trzy osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej i Tysiąclecia w Krośnie. W kolizji bmw, mazdy i ciężarowego mana, ucierpiały trzy osoby. Obrażenia, jakich doznali uczestnicy, nie zagrażają ich życiu. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj po godz. 20, na skrzyżowaniu ul. Kolejowej i Tysiąclecia w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Wstępnie ustalono, że 21-letni kierowca bmw, jadąc ul. Wyzwolenia, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu maździe, doprowadzając do kolizji. Siłą uderzenia bmw zostało zepchnięte na ciężarowego mana, który z ul. Tysiąclecia włączał się do ruchu.

W zdarzeniu ucierpiały 3 osoby podróżujące mazdą i z obrażeniami zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Za rażące naruszenie przepisów prawa ruchu drogowego, policjanci zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

źródło: KMP Krosno

21-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)