REKLAMA
REKLAMA

Ruszył nabór do Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Akademia Piłkarska WIKI Sanok prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci już od 5 lat. Treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej odbywają się w centrum treningowym Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok zaprasza dzieci już od 5 roku życia do dołączenia do prężnie rozwijającej się akademii, która dzięki współpracy z Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI Sanok oferuje uczestnictwo w zajęciach przeprowadzanych w jednym z najlepszych kompleksów piłkarskich w województwie.

W krótkim okresie czasu dorobiliśmy się dwóch Reprezentantów Polski oraz kilku Mistrzostw Podkarpacia. Nasi zawodnicy rozgrywają mecze w Polsce ale również Monachium Dortmundzie, Barcelonie, Udinese. Oprócz gry w piłkę uczymy dzieci odpowiedzialności, współpracy z rówieśnikami, dyscypliny oraz zasad Fair Play – mówi Jakub Gruszecki, założyciel Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok.

Najmłodsza grupa w akcji. Foto: AP WIKI Sanok

Mimo, że szkółka powstała stosunkowo niedawno, są już pierwsze duże sukcesy drużynowe i indywidualne. Do tych pierwszych należy choćby mistrzostwo Podkarpacia Młodzików Młodszych zdobyte w sezonie 2018/2019, czy wicemistrzostwo w tej samej kategorii w niestety skróconym sezonie 2019/2020.

O naszych najzdolniejszych zawodników zabiegają kluby jak Escola Barcelona, Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Cracovia Kraków, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów. Jeśli chcesz wejść na wyższy level i przy tym dobrze się bawić to zapraszamy do Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok – dodaje Jakub Gruszecki.

AP WIKI Sanok posiada Srebrną Gwiazdkę PZPN w procesie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich co świadczy o wysokiej jakości szkolenia i organizacji.

źródło: Red., materiały nadesłane

24-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)