REKLAMA
REKLAMA

Ruszył nabór do Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Akademia Piłkarska WIKI Sanok prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci już od 5 lat. Treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej odbywają się w centrum treningowym Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok zaprasza dzieci już od 5 roku życia do dołączenia do prężnie rozwijającej się akademii, która dzięki współpracy z Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI Sanok oferuje uczestnictwo w zajęciach przeprowadzanych w jednym z najlepszych kompleksów piłkarskich w województwie.

W krótkim okresie czasu dorobiliśmy się dwóch Reprezentantów Polski oraz kilku Mistrzostw Podkarpacia. Nasi zawodnicy rozgrywają mecze w Polsce ale również Monachium Dortmundzie, Barcelonie, Udinese. Oprócz gry w piłkę uczymy dzieci odpowiedzialności, współpracy z rówieśnikami, dyscypliny oraz zasad Fair Play – mówi Jakub Gruszecki, założyciel Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok.

Najmłodsza grupa w akcji. Foto: AP WIKI Sanok

Mimo, że szkółka powstała stosunkowo niedawno, są już pierwsze duże sukcesy drużynowe i indywidualne. Do tych pierwszych należy choćby mistrzostwo Podkarpacia Młodzików Młodszych zdobyte w sezonie 2018/2019, czy wicemistrzostwo w tej samej kategorii w niestety skróconym sezonie 2019/2020.

O naszych najzdolniejszych zawodników zabiegają kluby jak Escola Barcelona, Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Cracovia Kraków, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów. Jeśli chcesz wejść na wyższy level i przy tym dobrze się bawić to zapraszamy do Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok – dodaje Jakub Gruszecki.

AP WIKI Sanok posiada Srebrną Gwiazdkę PZPN w procesie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich co świadczy o wysokiej jakości szkolenia i organizacji.

źródło: Red., materiały nadesłane

24-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)