REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin i klip o mieście oraz o pięknych Bieszczadach (VIDEO)

SANOK / SOLINA / PODKARPACIE. O przywiązaniu do rodzinnego miasta, a także o wyjątkowym miejscu jakim są Bieszczady rapuje sanoczanin Krystian Zieliński, który pod pseudonimem „4eery” wydał właśnie swój pierwszy utwór. Zobaczcie, posłuchajcie!

Dla Krystiana Zielińskiego, który dzieciństwo i lata młodzieńcze spędził w sanockiej dzielnicy Wójtostwo, rap od zawsze był dużym zainteresowaniem i pasją. W ostatnim czasie, wykorzystując wolne chwile po pracy w Wielkiej Brytanii, postanowił nagrać swój pierwszy klip. Jako temat przewodni wybrał podkreślenie przywiązania do rodzinnego Sanoka, promocję miasta, ale również pięknych Bieszczadów.

Klip video nakręcono na początku września br. w Sanoku, Solinie i Polańczyku. „4eery” ma w planach wydanie kolejnych utworów, które mogą ukazać się na przełomie stycznia i lutego. Wszystko ma złożyć się na debiutancką płytę.

Na co dzień pracuję jako contract manager w Anglii. Rap traktuję jako hobby. W zasadzie od 10 lat pisałem do szuflady. Zawsze uważałem, że utwory nie są wystarczająco dobre. Tęsknię za rodzinnymi stronami, dlatego motywacja do nagrania utworu „Wakacje” była automatyczna – mówi nam Krystian „4eery” Zieliński.

W projekcie 4erry – Wakacje brali udział: Ślimak (producent), Jakub Frydryk – z APTLY FILMZ (video). W realizacji pomagał Mariusz Pasowicz.

4eery – WAKACJE


źródło: Youtube.com – Chanel 4
foto: screen z filmu / Youtube.com – Chanel 4

21-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)